Angel Muse - Mugler - for women - Nisan 2016 (Uniseks)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Thierry-Mugler-Angel-Muse-edt-15 manken afiş poster commercial büyük.jpg

Angel Muse Mugler for women / kadınlar için - Nisan 2016

Angel Muse - The Film - Mugler
Yukarıdaki video da parfümün sloğanı ''Hate To Love''.. Sevgiden(Aşkdan) nefret ediyorum demek ama '' Nefretten Aşka(Sevgiye) anlamı da olabilir bir deyim olarak.... Yani eğer aşkdan nefret etmek ise hoş bir sloğan değil, acaba İngilizce'de bir deyim mi diye çok araştırdım. Fucking Absolute diye parfüm bile var :D .. İllüminati mi nedir bilemeyeceğim bu işler hani dünyaya kötülüğü yaymak olayı :p:cool: .. Sonuçta bence tuhaf, hoş olmayan bir moda. Ne dediğimizi kulağımızın duyması lazım.. Yer gök dua üstüne gerçekleşir mi gerçekleşebilir Allah korusun inşallah arkadaşlar :D ..

Bu arada @ustad hocama Bülent'e de teşekkür ederim.. Aslında ''love to hate'' diye bir terim var onunla oynamışlar. Nefret etmeyi seviyorum derler işin aslında.. ''Hate to love'' bunun oynanmış hali.. Kelime oyunu yapılmış.. Yani anlam bir deyim ve ''Nefretten Aşka'' demek oluyor anlam görünürde arkadaşlar.. Bu paragraf bilgisi Bülent hocadandır :) ..

Angel Muse Mugler for women reklam afişi commercial 533897_2_800x.jpg

PArfüm bayan parfümü olarak çıkmış ama hatırı sayılır oranda erkeklerin de kullandığını söyleyelim.. Tatlılık, Tatlı keskinlikle açılıyor. Angel klasik açılışı da kısmen hisedebilirsiniz ama hissedemeyedebilirsiniz çünkü çok belirgin değil. Fındık hissedilebiliyor. Doğal kokular kullanıldığından sentetik kokular çok sırıtmıyor diyebilirim. Paçuli, Tonka fasülyesi tarzı bir tatlılık. Oud açıklanmamış ama bence var, doğal, sentetik bilemem tam. İlerileri tatlılık kısmen azalınca Vertus Vanilla Oud û anımsattı ama onun kadar odunsu değil, udsu değil onun kadar çok. Vertus Vanilla Oud da da bence sentetik şeker var gibi ama ilerilerdeki o tatlı doğal(veya doğalımsı. Benim kanaatım doğal ud) udu bir harika.. Belki Vetiver oud daki odunsuluk için yalandan eklenmiş olabilir.. Parfüm oldukça şekerli bir koku ama doğal şeker de içerdiğinden bir süre sonra çok rahatsız etmeyebilir. Kabesamanı(Vetiver) çok çeşitleri var, benim kokladıklarım o kadar odunsu değildi diyeyim..

100 mlliği çıkmış, sevenlerine duyurulur, Sephora'da gördüm. İlk başlarda 50 ml'liği vardı..

Ud pek çok parfümde göreceğiz görülüyor bakalım.. Gizemli bir nota, gizemli konu notalarından daha doğrusu her şey gizemlidir de daha gizemli diyelim belki :) ..

Thierry Mugler Angel Muse
2016for women

Thierry Mugler Angel Muse Eau de Toilette
2017for women
Angel Muse Mugler for women reklam afişi commercial sadece şişe ve manken isim yazmıyor.jpg

Netten alıntı bilgi, içerik: ''

Nisan 2016'da Thierry Mugler , ünlü gurme Angel "fütürist - gurme" Angel Muse'unen son üyesi olacak . 1992'deki Angel ilk gourmand parfümünü temsil ettiği için, yeni basım, kadınlar için ilk gourmand kokusu olarak ilan edildi.
“Yeni koku, yeni şişe, yeni kodlar: Bir dalga dalgası Melek galaksisini sallıyor. Angel MUSE , yeni Eau de Parfum'u sevmekten nefret edeceksiniz. ”
Angel Muse , gurme koku tarzının tarzını yenilemek için burada. Onun anlaşması aydınlık ve çok tatlı değil; yavaş yavaş "koku iştahımızı" uyarmak için zarif bir gurme haline dönüşür. Kompozisyon, Quentin Bisch tarafından , kremsi tatlılığı dengeleyen zarif, odunsu ve tipik olarak erkeksi karakteri ile fındık kreması tatlı bir anlaşma içeren geliştirilmiştir .
“Bir benzetme yapmak için Angel Eau de Parfum'un yıldız olduğunu söyleyebilirsiniz, Angel MUSE yıldızın etrafında dönüp galaksinin etrafında dönüyor.” Christophe de Lataillade, MUGLER kokuları için Yaratıcı Direktör
Şişe tasarımı, elips şeklinde, gümüş, metal bir halkadan yapılmış, ortada Mars'ın yüzeyini çağrıştıran, kehribar renginde, çıplak camdan yapılmış “kozmik çakıl” olarak tanımlanmaktadır.
Parfümün yüzü, Angel parfüm hattının yüzü olarak annesi Jerry Hall'un adımlarını izleyen Georgia May Jagger. Kampanyanın fotoğrafçısı Sølve Sundsbø.
Koku, 30 ve 50 ml'lik Eau de Parfum olarak mevcuttur.

Parfüm değerlendirmesi: 4.06 üzerinden 5 ile 1568 oy.

Parfüm Piramidi
Üst Notlar
m.76.jpg
m.91.jpg

Orta nota
m.813.jpg

Temel Notlar
m.2.jpg
m.34.jpg

''

Şişesi ise alıntı görünüyor daha önce üretilmiş Joop Muse'dan.. Joop Muse sadece daha basık üstten.. Bunun dışında çok benzer.

joop muse reklam afişi erotik bayan kadın manken o.39825.jpg
joop muse s-l300.jpg
Angel Muse Mugler for women reklam afişi commercial şie ve uzay.jpg

Parfümün gün ışığında görünümü de verelim arkadaşlar :
Angel Muse Mugler for women doğal görünüm gün ışığı şişe.jpg

İyi kokular, parfümler, günler arkadaşlar, Selametle :) ..

elle61

TürkParfüm Üyesi
Fındığın muhteşem kullanıldığı, farklı bir koku. Fanatiklerindenim. Ancak klasik Angel benim için bağımlılık.