Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ne sıkayım derken YSL Kouros'a karar verdim, @rasta82 kardeşim reyizin de tavsiyesiyle :).. Sonra kıyafeti giydim ve triko kazağı kokladım mis gibi bir koku.. Güzel keskinsi tatlılıkta pudramsı koku, beni mest etti. Tatlılık, pudramsılık, güzel bir keskinlik, güzel ve yanık tadında tütsülük ve sıcağımsı baahratlar.. Dedim bu parfüm ne, düşünürken aklıma geldi Vertus Ombre, hem dün sıkmıştım. Amouage Interlude Men 'in daha amberlisi(Özellikle Laden reçinesinin verdiği tatlı amberlilik), safran da hissetmiştim.. Dedim bunu sıkayım gene :) ama YSL Kouros sıkacağım.. Kıyafeti değiştim, üzerine sıkmak istemedim. Pamuklu güzel Kığılı Pamuklu trikomu çıkardım Karaca yarı yünlü kısmen açık çimen yeşili kazağı giydim(Ben aslında çelik örgü severim. Üzerinde daha stabil daha oturaklı durur ve daha çok uzun dayanır ama kalınca olur) ve 2000 yılı civarı eski porselenimsi şişe Yves Saint Laurent Kouros fıslattım(Karaca özellikle, kalitesine göre çok fahiş fiyatta olmayan güzel bir Türkiye markası ve Kığılı'da kimi ürünleri ile bu kategoride :) ). 1 sağ boyun yanı veya kısmen arkasına 2 fıs kıyafete :D. 1 fıs fıs kıyafete olsa da yeter aslında :D. Hele daha eski formulasyonlar ki bu da gidiyor 24-48 saat sonra bile yüzde 40-60 civarı kokuyor kuvvetli bence..

Ysl Kouros uzaktan daha hoş kokan bir parfüm kıyafete yakından koklamak da hoş :)..

Anneme Antonio Puig Agua Brava sıktım eline bir fıs. Ben sıkınca ne güzel koktu diyor kardeşim ve annem ki kardeşimin de kullandığı bir Cologne(Kolonya) formunda bir parfüm :)..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
MDCI - Chypre Palatin kullandım. İnanılmaz derecede beni mutlu eden bir koku. Müptelasıyım.

@rasta82 reyiz +1 :D.. Daha da müptalası var forumda bildiğim aklıma gelen @blerox reyiz, hocam :).. Tekrar şans vereceğim bu parfüme ilerde. Benim aklıma tütün kolonyası kısımı takılmıştı ama tabi tek tüütn kolonyası içeren bir parfüm değil. Tütün kolonyası severim de, parfüm için de çok olunca aklıma soru işareti geliyor kimi zaman :).. MAşallah mutluluklar Azzura, Kürşat hocam :)..

B.taylan

TürkParfüm Üyesi
9B660469-17A1-48A9-8BF6-1D2AE0C92B5B.jpeg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi