Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
1881 Men - Cerruti - for men - 1990
Güzel bir sayı 1881 hem de Mustafa Kemal Atatürk'ümüzün doğum günü, Türkiye'nin de, Türklerin de doğum günü olmuş yeniden Doğan :) ..

Parfüm güzel başlıyor.. İlgimi çekti parfüm. Soğuk his veren koku notaları var, güzel bir yazlık, aromatik.. Aromatik, Turunçgilli bir parfüm, Turunçgiller çok ön planda değil.. Ben biliyorsunuz alkol yerine turunçgil yağı olsun diyen biriyim :p:cool::D .. Ardıç var parfümde ve ben ardıç yağı koklamış biriyim. ÇamTerebentinin daha yumuşak halidir diyebilirim Ardıç Yağı için ve daha pahalıdır.. Meşeyosunu çok düzeyde değil ve birisi deseki sentetik kullanılmış olabilir derim ama parfüm doğalımsı hoş bir parfüm diyeyim..

1881 Men Cerruti for men -VS- XS Paco Rabanne for men - 1994

Paco Rabanne XS alacağınıza Cerruti 1881 Men tavsiye ederim.. Konusu geleceklerden inşallah :) ki zaten burada da anlattık gibi :D ..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
OJ ambre royal. İlk sıktığınız an boozy bir havada yoğun bir ambroxan çıkıyor. Sonrasında baya uzun bir müddet osmantus ile birlikte sürüyorlar ancak ardından ilerleyen saatlerde çiçeksi notalar öne çıkıyor ve osmantusun etrafına amber ile birlikte yerleşip güzel bir hava katıyorlar bahar ayları (ilkbahar sonbahar) ve yazın çok çok sıcak olmayan zamanlar kullanılabilir.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Givenchy Pi o keskinlik de tatlılığın yanında güzel .. Adana da yağmur yağıyor şu an :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Abdul Samad Al Qurashi (ASAQ) Istanbul Rose.. Yumuşak köşeli karışımı, kısmen meyveli, koklamaktan hoşlandığım bir gül yağı..