Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ajmal Musk Gazalle L.E. misk yağı, + Portakal yağı + Çam... Misk hem karanlık hem de bir tatlımsı hoş bir keskinlik veriyor, Sedir yağı gibi kısmen..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İki gündür giysiye sürdüğüm misk hala kokuyor. İyiki daha sıkmamışım, sürmemişim.. Portakal yağı sadece kullandım bugün.

Akşam meşeyosunu dökme şişe kullanacağım inşallah :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Man - Bvlgari - for men - 2010
Lavanta etrafında toksumsu aromatik koku. İlerde odunsu koku da beliriyor.. Denemeye değer.. Sılajı harikalar yaratmayabilir deniyorum daha :) ..

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Antalya Dilay Kozmetik'e Serge Lutens'ler gelmiş, dün bilmediklerimi deniyordum ve bana ellerinde testerı olmadığı için SL Cedre sample hediye ettiler sağ olsunlar. Bugün denedim, açılış tatlı sümbülteber ile yapıyor, pek benlik değil, devamı ne olacak bakalım. Hem Serge Lutens olması hem de Cedre (Sedir) adında olmasından dolayı daha farklı beklenti içindeydim sanırım :).

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Antalya Dilay Kozmetik'e Serge Lutens'ler gelmiş, dün bilmediklerimi deniyordum ve bana ellerinde testerı olmadığı için SL Cedre sample hediye ettiler sağ olsunlar. Bugün denedim, açılış tatlı sümbülteber ile yapıyor, pek benlik değil, devamı ne olacak bakalım. Hem Serge Lutens olması hem de Cedre (Sedir) adında olmasından dolayı daha farklı beklenti içindeydim sanırım :).

Valla ben pek serge den birşey beklemiyorum Ozanım. :)

ADP Colonia Assoluta

Erdem abi hem yaz geldi hem adp.. Vay parfümün haline.. Kendinden geçmiştir spreyi bugün. :p

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme Eau De Parfum (Lidg Edp)..

Kış parfümü ama kullandık bakalım.
Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo for women and men ile benzer performansda gibi. İlerde tam denersem yazarım inşallah :) ..

Bir Tom Ford Tobacco Vanille değil sılaj ve ömür performans olarak. Kokuyu alanlar, hissedenler oldu.. Parfüm kokusu bir süre burnuma geldi, hoş kokuyor.. Edt'ye göre sanırım Paçuli(Silhat) sertliği, burukluğu yok. Paçuli bazen bana yumuşak geliyor gerçi.. Üretime de bağlı değişiyor olabilir..

Burun alıştı galiba ki öyle olabiliyormuş. Etrafımdan kokuyu alanlar oldu.

CI 19140 (Yellow 5) içerikte var ve bu Guerlain'e yakışmadı. Forumumuzda konusu var, boyar maddedir.

Son düzenleme: