Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Teşekkürler güzel insanlar. İnsanın maddiyat ve çıkar gütmediği kalıcı samimi dostluklar kurduğu insanların bir arada bulunduğu bir forum olmuş burası. Zamanla bende sizler kadar aktif olacağım. :);)
Sen de hoşgeldin Yalçıner hocam :)..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu fiyata bu kadar performanslı bir öd... Aklıma direk ilaç gibi kokan ödler geliyor ama:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam o Vertus Oud Noir'de öyle yani sentetik o bence. Bu parfümde kısmen ud dedim daha çok safranımsı ve baharatlar kokuyor ama en çok safranımsı koku.. 4.gün mü ne hala kokuyor yanından geçtiğimde parfüm Vertus Ombre. Kesin denenecek parfümlerden. Alım listemde :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
byredo bal d'afrique
klasik tozlu ve buruk vetiver severlerin pek hoşlanmayacağı bir parfüm.. Karanlık vetiver akımının aksine tatlımsı nüanslarla vetiverin birleştirilmesi oldukça ilginç bir kompozisyon olarak kılıyor bal d'afrique'yi.. yansıttığı dinamik hava ile melankoli beklentisinden uzak olarak kullanılması gerekiyor..
Odunsu kokuyor mu Blerox Mehmet hocam? Biri bal mı dedi :), severim hem tad hem koku.. Balmumunu da severim :)..

ustad

TürkParfüm Üyesi
IMG_2286.JPG

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Cuma gününün yüzü suyu hürmetine..

Kokunun girişini çok beğendim. İlk 5 saniyede bir amber vuruşu ile kokuya karanfil ve safran tarzı baharatlar eşlik ediyor. Koku yumuşasın diye alttan alttan ambere sandal ağacı eşlik ediyor. Sonra ilk 1-2 dk lık geçişin ardından çoğu parfüm gibi yumuşama dönemi geçirmeye başlıyor.

Hem Xerjoff markasını çok beğendiğimden hem de parfümün performansından dolayı çok eleştirmek istemiyorum ama bu parfümü de popülaretisine kıyasla beğenmedim.

upload_2017-10-27_8-58-41.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Jubilation XXVI.. @rasta82 hocam senin gibi ben de iyice seviyorum bu parfümü :).. İlk başlarda çok sevmemiştim ve şimdi seviyorum daha çok fakat gene de daha tatlı kokular tercihim :).. Oud'un tatlı kullanımı da çok hoş oluyor..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu arada baykal hocam tapatalktan giris yapamadim sabah simdi ancak giris yapabildim... sorun var sanirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilmiyorum sebebini.. Arkadaşlar belleği, plesk paneli altyapıyı inceliyorsa ondan olabilir.. Daha site tem oturmadı ama oturacak inşallah.. Normalde Xenforo sistemini normal site yapan yazılımcılar bilmiyor. Aslında bu forum sistemleri diğer sitelerden farklı olarak php tabanlı ve daha özgür ortam istiyorlar ve diğer sitelerde güvenlik için php kullanımına kısıtlamaalr getiriyormuş.. Kimi temalarda ki bozukluk bu yüzden olabilir, bakacağız.. Backtop tuşu koyuyoruz hata veriyor. En sonun da sunucu değişikliği yapacağız zaten.. Teşekkürler, her zaman bekleriz bilgilendirme :)..