Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
An itbariyle elime geçen ve hemen denediğim Xerioff Naxos bakalım performansı PURE HAVANE’den nekadar iyi olacak
067b8a4d2b62f4f6ffd324623a445fb9.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KARALARIN_CEMAL

Üye
TürkParfüm Üyesi
İşte bu sonunda şu ara en favori kokumu kullanan bir dost yakaladım Nasıl hocam koku etki oalrak..ben kalıcılığı ve yayılımı çok beğeniyorum.Ve bu ayarda bir koku bulamadım baya dekant denemelerimde..

Hocam şimdi bir yorum yapacağım hadi oradan diyecekler, Black AFgano dan daha çok kullanılabilir, genel beğeniye uygun, gün boyu hissedebileceğiniz bir koku, 10 numara

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hocam şimdi bir yorum yapacağım hadi oradan diyecekler, Black AFgano dan daha çok kullanılabilir, genel beğeniye uygun, gün boyu hissedebileceğiniz bir koku, 10 numara

Ben o bahsettiğiniz kokuyu bilmediğimden bişey diyenicem ama..elime geçen milyarlık kokularda(dekant) bu performansı yakalayamadım daha..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İşte bu sonunda şu ara en favori kokumu kullanan bir dost yakaladım Nasıl hocam koku etki oalrak..ben kalıcılığı ve yayılımı çok beğeniyorum.Ve bu ayarda bir koku bulamadım baya dekant denemelerimde..

Anlaşıldı sizler aromatik kokuları, parfümleri seviyorsunuz :).. Ben oldukça aromatik buldum Gucci Intense Oud'u ama hani aroamtik kokular olarak daha güzelleri var benim için, zevk meselesi işte..

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Anlaşıldı sizler aromatik kokuları, parfümleri seviyorsunuz :).. Ben oldukça aromatik buldum Gucci Intense Oud'u ama hani aroamtik kokular olarak daha güzelleri var benim için, zevk meselesi işte..
İşte daha güzeli dedğiniz kokuları merak ediyorum açıkçası,belki beğeneceğim başka kokular çıkar aralarından.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İşte daha güzeli dedğiniz kokuları merak ediyorum açıkçası,belki beğeneceğim başka kokular çıkar aralarından.

Tamam sizi de listeye ekleyelim. Aralık ayı gibi şişe alacağım galiba veya daha erken.. Size Giorgio Beverly Hills Pour Homme(Giorgio for Men for men)i Antonio Puig Agua Brava göndereyim aromati kkoku olarak..

Bol baharatlı ferah koku https://www.fragrantica.com/perfume/L-T-Piver/Epices-11566.html LT Piver - Epices'de öneririm ama ben daha denemedim. Bu parfümlerin ortak özelliği çok pahalı olmamaları..

Deneyeceğiz deneyeeğiz daha inşallah :D :)..

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Tamam sizi de listeye ekleyelim. Aralık ayı gibi şişe alacağım galiba veya daha erken.. Size Giorgio Beverly Hills Pour Homme(Giorgio for Men for men)i Antonio Puig Agua Brava göndereyim aromati kkoku olarak..

Bol baharatlı ferah koku https://www.fragrantica.com/perfume/L-T-Piver/Epices-11566.html LT Piver - Epices'de öneririm ama ben daha denemedim. Bu parfümlerin ortak özelliği çok pahalı olmamaları..

Deneyeceğiz deneyeeğiz daha inşallah :D :)..

Teşekkür ederim @baykalbul hocam

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Dior Eau Savage Edp. Kabul etmek lazım ki Dior'un designer tayfadaki yeri bambaşka. Vetiverli, reçinemsi... Hem ferah hem hafif karanlık.. Yaz dışında 3 mevsim kullanılabilir, bir centilmen kokusu. Basit ama klas, şahane bir iş.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi