Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
eau sauvage extreme (pre-2010 vintage)
ea.jpg

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
61602.jpg

Paculi ve vetiverin yoğunluğu ile ilk yarim saat sanki mentol patlamasına maruz kaldım. Bu sabah isseyblue hocamdan satın aldım 35+ml fakat koku pek bana hitab etmiyor.

Private Label - Jovoy Paris - for women and men

fevkaladenin fevkinde bir parfüm biraz süre tanıyın bence alışkanlık yapabilir

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün açık havada mangalda kömürde tavuk, kıyma kebap falan pişirdik :). Yani onun dumanını sürdüm dün ve bugün parfümün yanında:D, anlatayım efendim, arkadaşlar :).. Mangalın yanına gittim duman üstüme geliyordu ki severim, sonra dedim öbür tarafa geçeyim gene duman üstüme geldi :D.. Kardeşim mangalla daha çok ilgilendi. O da demişti abi kokarsın diye. Bugün Terziye gittim. O gün giydiğim Triko giymemiştim ama yapılacak kıyafetler içindeydi. Poşetten çıkarınca, ''abi açık havada mangal et mi yedin'' dedi :D. Mahçup oldum aslında ne bileyim.. Evet dedim konuştuk, şakalaştık :)..

Bugün Tom Ford Tobacco Vanille fısfıslattım :)..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
reis amouage bu tütsü notasında senden ilham almış olabilir mi? mangal başı notası :D

Bu mangal işi, mangal tütsüsü acaip Ergun reis :). Terzideki arkadaşla mesafem 2 metreydi, adam ordan anladı. O değil de açık hava kısımını nasıl anladı orayı çözemedim hatta sordum tamam mangal tamam da dedim açık hava nasıl oluyor, nasıl anladın dedim :D haha :D.. Mangal açık havada yapılır ya belki ordan bilinçaltı açık hava kokusu algıladı. Bir de evde yapıp mı gitsem acaba bakalım anlayacak mı diye :D..

Bu arada ayakkabı dahil temzilemeden iyice götürmem şu ana kadar pek.. Trikoyu kış diye ve az giydim diye götürdüm :).. Hatta açmadan önce gence bunu diyordum ki genç mangal kokusunu algıladı 2 metreden :) :D ha bir de açık havayı anladı :D.. İyi bir arkadaşdır, severim kendisini Maşallah :)..