Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
Baykal Hocam evet açılışı tatlı ancak öğle rahatsız edecek düzeyde değil, gül bu tatlılığı dağıtıyor sonrası harika bir oud amber uyumu var. Hakikaten performans canavarı diyebilirim.Ancak 60 ml 650 tl bence bu fiyata değecek bir orjinalliği yok. Bu markada favorim 1740 sıfır şeker☺

Sefayir hocam @Meursault hocam da dedi, başları çok tatlı diye.. Ben ilerilerini çok güzel tok udlu hissettim hatta amberimsi, miskimsi bir koku, çok hoş. Sizin de fikirlerinizi alalım lütfen hocam :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal Hocam evet açılışı tatlı ancak öğle rahatsız edecek düzeyde değil, gül bu tatlılığı dağıtıyor sonrası harika bir oud amber uyumu var. Hakikaten performans canavarı diyebilirim.Ancak 60 ml 650 tl bence bu fiyata değecek bir orjinalliği yok. Bu markada favorim 1740 sıfır şeker
Ben bu güce ve ömre 60 ml 650 tl'yi ekonomik görüyorum. Euro pahalanmadan önce 525 tl idi. Bence alınabilir. 1740 az bir şey var bende, bir ara tekrar bakayım yazalım bir şeyler inşallah :).. Teşekkürler arkadaşlar :)..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akşam xerjoff fars

o.28437.jpg

xerjoff fars o.28437.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu gece tom ford noir pour femme

Ben bir denemede başlangıcını afedersin kısmen hafiften lağım kokusu gibi algıladım veya hafiften çocuk kakası gibi. Biraz tuhaf benzetme oldu ama.. Aslında hoş parfüm, naif kokulu ama güçlü.. Ben Tom Ford Noir'den(Edit tom ford noir extrem olacak ki noir den de güzel orası ayrı, altta onla da ilgili yazdım ve gene yazarız inşallah) daha çok sevdim ilerilerini. Ben Interlude de olduğu gibi her sıcak baharatı sevemiyorum karanfil baharatı hariç ki oda kullanım her koku notası gibi önemli tabiki.. Tom Ford Noir Pour Femme başlangıçtan sonra koku oturuyor :) benim için :).. Aslında böyle tarz k-daha vanilşyası belli kokular, tok amberli, udlu kokular, miskli kokular daha ilgimi çekiyor.. Seçmek zorunda olsam Tom Ford Noir Pour Femme derdim Noir Extreme'e kıyasla.. Noir Extrem de seviyorum aslında kimi zaman iyi gidiyor :)..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ben bir denemede başlangıcını afedersin kısmen hafiften lağım kokusu gibi algıladım veya hafiften çocuk kakası gibi. Biraz tuhaf benzetme oldu ama.. Aslında hoş parfüm, naif kokulu ama güçlü.. Ben Tom Ford Noir'den daha çok sevdim ilerilerini. Ben Interlude de olduğu gibi her sıcak baharatı sevemiyorum karanfil baharatı hariç ki oda kullanım her koku notası gibi önemli tabiki.. Tom Ford Noir Pour Femme başlangıçtan sonra koku oturuyor :) benim için :).. Aslında böyle tarz k-daha vanilşyası belli kokular, tok amberli, udlu kokular, miskli kokular daha ilgimi çekiyor.. Seçmek zorunda olsam Tom Ford Noir Pour Femme derdim Noir Extreme'e kıyasla.. Noir Extrem de seviyorum aslında kimi zaman iyi gidiyor :)..
Baykal Hocam sizin kokunuz bence tam CN-Homme bence:)

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Ben bir denemede başlangıcını afedersin kısmen hafiften lağım kokusu gibi algıladım veya hafiften çocuk kakası gibi. Biraz tuhaf benzetme oldu ama.. Aslında hoş parfüm, naif kokulu ama güçlü.. Ben Tom Ford Noir'den daha çok sevdim ilerilerini. Ben Interlude de olduğu gibi her sıcak baharatı sevemiyorum karanfil baharatı hariç ki oda kullanım her koku notası gibi önemli tabiki.. Tom Ford Noir Pour Femme başlangıçtan sonra koku oturuyor :) benim için :).. Aslında böyle tarz k-daha vanilşyası belli kokular, tok amberli, udlu kokular, miskli kokular daha ilgimi çekiyor.. Seçmek zorunda olsam Tom Ford Noir Pour Femme derdim Noir Extreme'e kıyasla.. Noir Extrem de seviyorum aslında kimi zaman iyi gidiyor :)..
Başlangıcında sizin algıladığınız şeyleri ben hissetmedim ama tekrar denemem lazım :) Noir extreme'den daha çok seviyorum bu kokuyu hem daha performanslı hem de vanilya kullanımını başarılı buluyorum :) Noir edp ise apayrı bir koku.İris,amber,paculi ve vanilyanın iç içe geçtiği pudrali başarılı bir parfüm bana göre :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Başlangıcında sizin algıladığınız şeyleri ben hissetmedim ama tekrar denemem lazım :) Noir extreme'den daha çok seviyorum bu kokuyu hem daha performanslı hem de vanilya kullanımını başarılı buluyorum :) Noir edp ise apayrı bir koku.İris,amber,paculi ve vanilyanın iç içe geçtiği pudrali başarılı bir parfüm bana göre :)

Belki tenimdeki başka bir şeyden koku değişti bilmiyorum.. Bren de tekrar denerim inşallah.. Diğer denemmede böyle bir şey olmamıştı. Tom Ford Noir (EDP) ben sevmiyorum. Mevsime göre bazen iyi geliyor bazen kötü. Sevil'de en çok denediğim parfümlerden .Sanırım civeti ve kimi kokuları sentetik, o yüzden ısınamadım. Biraz metaliğimsilik de var sentetik. kesinlikle almayacağım parfümlerden.. Yolum düşsün bir daha deneyeceğim :D çünkü seveni oluyor ya acaba ben mi yanlış algıladım diyorum bir daha şans veriyorum :) :D.. Tabi zevkler de farklı olabiliyor..

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Belki tenimdeki başka bir şeyden koku değişti bilmiyorum.. Bren de tekrar denerim inşallah.. Diğer denemmede böyle bir şey olmamıştı. Tom Ford Noir (EDP) ben sevmiyorum. Mevsime göre bazen iyi geliyor bazen kötü. Sevil'de en çok denediğim parfümlerden .Sanırım civeti ve kimi kokuları sentetik, o yüzden ısınamadım. Biraz metaliğimsilik de var sentetik. kesinlikle almayacağım parfümlerden.. Yolum düşsün bir daha deneyeceğim :D çünkü seveni oluyor ya acaba ben mi yanlış algıladım diyorum bir daha şans veriyorum :) :D.. Tabi zevkler de farklı olabiliyor..

Haklısınız Baykal hocam civet rahatsız edici olabiliyor ama bir şans daha verin Noir'e :) Kokuları algılama ve değerlendirme gün gün değişebiliyor insanlarda o an ki mod a göre farklılık da gösterebiliyor.Çoğu insanımızın hacı yağı benzetmesi yaptigi ud ve amber temelli kokular benim en çok keyif aldığım türler :)

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ormonde jayne montobacco

IMHO:

Kotu mu, hayir. Deger mi, asla.

Basmislar iso e yi vurmuslar kirbaci vurmuslar kirbaci!

Buna bu kadar para verilir mi ya Allah akil fikir versin. Bu mudur?

Bosuna herkesin zevki farkli dememisler. Ml si 3 tl den 0,1 kurus fazla etmez.