Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Nawab of oudh falan güzel de o paralara bence çok gibi.. Bir Givenchy Pi'den aldığım zevk bir başka.. Tabi Ormondo Jayne Nawab of Oudh ayrı bir yeri var..

Şimdi Vertus Ombre sıktım.. Amberimsi Laden ve Safranlı Amouage Interlude Men kokusu.. Kokularsız ve güzel huysuz, güzelliklersiz ruhum çıplak hissediyorum :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şu an hala Vertus Ombre kokuyorum. Üstümü değiştirince Shulton Old Spice EDT Alman Porselen Şişe kullanmayı düşünüyorum.. Ailece çok kişi olacağından koku rahatsız etmese diye.. Şu an kokudan rahatsı olan kişiler var da..

Mutlu yıllar dilerim.. 2018 ve tüm yıllar uğurlu olur inşallah arkadaşlar.. İyi yıllar, kokular, günler, Selametle :)

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Dun gündüz Agua Brava akşam bursa yi anımsatan by the fireplace kullandım

Müthiş bir performans ve güzel bir koku ama eşim daha çok beğendiği için sanırım bu da kendisine gidecek

Zaten sadece maskulen kokulardan zevk almaya başladım artık

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şu an hala Vertus Ombre kokuyorum. Üstümü değiştirince Shulton Old Spice EDT Alman Porselen Şişe kullanmayı düşünüyorum.. Ailece çok kişi olacağından koku rahatsız etmese diye.. Şu an kokudan rahatsı olan kişiler var da..

Mutlu yıllar dilerim.. 2018 ve tüm yıllar uğurlu olur inşallah arkadaşlar.. İyi yıllar, kokular, günler, Selametle :)

Shulton Old Spice EDT Alman Porselen Şişe çok iyi çıktı. 5-6 fıs kıyafet, iki fısfıs boyun, teyzem 4-5 saat sonra yanına oturduğumda ne güzel kokuyorsun, bu ne bu dedi :D :).. Daha ne olsun..

Vertus Amber Elixir kullandım şu an.. Performansını bir test edelim bakalım yoksa koku çok güzel keskin Mandalina kokusu..

Son düzenleme:

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
amouage- honour, parfüm dünyasının artık bayık,cıvık cıvık kokuları bırakıp bu tarz gerçek erkek parfümlerine evrilmesi en büyük temennimdir. sana puanım 10 kanka..
honou.jpg

murrjm

TürkParfüm Üyesi
Yeni yılın ilk mesai gününde güneşli,parlak ama soğuk havaya çok yakıştı Frederic Malle Superstitious Alber Elbaz
Tek düze bir çiçeksi aldehitten çok daha fazlası bence.Kullandıkça bağımlılık yapabilecek bir koku yaratmış Dominique Ropion.