Florence - Roberto Cavalli - for women / kadınlar için - 2017

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Florence Roberto Cavalli for women poster o.51406.jpg

Florence - Roberto Cavalli - for women / kadınlar için - 2017

Bu arada reklam yüzü benim tipim olacak diye bir şart yok da :D, çok zayıf olması ve hortlak vari görünümü yüzünden eleştiriyorum. Gelişme çağında bir manken ise de, bence bu zayıflık takıntısı hastalığından dolayı seçilmese iyi olurdu düşüncesindeyim

Tam bir uniseks parfüm benim için. Paçuli aslıdna zor bir koku notası değildir uygun kullanıldığında Lavanta yağı gibi. Hatta bence Lavanta yağından daha kolay bir koku notası.. Belki işin sırrı ud ile ve tatlı koku notaları ile yumuşatılmasından geçiyor ve doğru distilasyon çeşidinin kullanılmasında. Ben ikinci distile daha açık ve daha alt koku notalarıdna kullanılan çeşidi sevmedim daha kahverengi distile benim için iyi. Resimleri konusuna ekleyeceğiz inşallah..

Bu parfümde kakao kullanıldığına yemin edebilirim ama belki paçuli ve portakal çiçeği ve misk ve amber koku notaları da bu hissiyatı vermiş olabilir. Parfüm dış şekli eski parfüm şişelerini bilenler için yabancı değil. Dışı boyama, kristal kesme cam işçiliği gibi his verilmiş ve belki öyle, şişeye çok yakındna bakmadım fazla. Şişe akılda kalan bir şişe şimdilik çok benzer flankerı yapılmazsa :).. Boru pompalı böyle üçlü büyük köşeli altı tabaklı parfüm kristal seti vardı teyzemin, hey gidi günler..

Parfüm orkideyi alın Tom Ford Black Orchid'e benzer yanlar çiziyor. Kokladıkça zevk aldım parfümden. Tatlı koku severler denemeli. Sılajı kötü değilde benim için, daha iyi beklerdim.. Denemelere devam..

Parfüm kakaosunu tende başlarda oldukça net veriyor.

Fragrantica.com içerik alıntısı : ''

Roberto Cavalli başlattı Floransa Aralık 2017 olarak bir modern chypre-amber koku esinlenerek, Toskana.Bu gelişmiş parfümcü Marie Salamagne.

"Bir parlak ve çiçek buketi, yumuşak portakal çiçeği ve lezzetli greyfurt yaprakları karıştırma. Bu arada ucuz eğlencenin yolu narin ve gizemli bir dokunuş eklemek biraz misk ebegümeci tohumları tarafından vurgulanır. Tatlı frenk üzümü ve biraz keskin mandalina özü zıt notaları yaşam ve enerji Bir patlama oluşturun. Kuru-lüks chypre bir uyum oluşturur: duyusal misk ve parlak sarı büyüleyici patchouli için ideal bir kontrpuan sunuyor."

Roberto Cavalli Floransa olarak kullanılabilir 30, 50 ve 75 ml Eau de Parfum.

Parfüm değerlendirme: 1,50 dışarı 5ile 31 oy.''

Teşekkürler, iyi günler, kokular, parfümler :) arkadaşlar :)..