Forum Genel ve Kapak, Profil, Avatar Fotoları, Resimleri

kokuoku

Administrator
Yönetici
17 Ağu 2017
33
71
18
#1
Selam, merhaba arkadaşlar, hocalar :) . Güzel forumlar dileriz ve parfümler, kokular :) .

Bu konu öncelikle kapak resimlerimiz için açılmıştır. İleride şekillenebilir ek konularda belki..

Şu an kapak resimi çok hoşuma gitti. Mavi tonlarında ve forumumuz renklerine de uyum sağladı ama tabi böyle bir öncelik yok yani renk uyumu :) . Şu anki parfüm forumumuzun renginin Turkuaz renklerinde olduğunu söyleyelim :) Maşallah :) . Aşağıda vereyim tekrar ve ''Kadın parfümleri'' kısımı daha yukarıda erkeklerden tekrar diyelim :D , onlar anadır, bacıdır, ellerinden öpüyoruz, saygı gösteriyoruz.

Turkuaz mavisi değişik tonlarda olabiliyor. Yeşilden, koyu maviye, açık maviye kimi renklere Turkuaz (Turquaz) taşı, Turkuaz rengi diyebiliriz. ''Turkuaz'' , ''Türktaşı , Türk taşı'' demek arkadaşlar ve bir ünlü taşa bu isim verilmiş. aşağıda sitemizin ekran görüntüsünü tekrar verelim :Üstteki resimde ortadaki bölümün renkleri Turkuaz veya tonları niyetiyle yaptık arkadaşlar, hocalar :) .

Forumumuzun şu anki kapak resimini de verelim :
Mavi Sarı renklerde çiçekler toplu Adsız-tasarım-11-3.png


İyi, hoş, güzel, hayırlı günler arkadaşlar :) .
 
Son düzenleme:
Beğeniler: baykalbul

baykalbul

Administrator
Yönetici
8 Eyl 2017
1,897
4,131
113
#2
Baykal baykalbul Ankara Mustafa Kemal Atatürk Ulu Önder Anıtkabri Anıtkabir Allah rahmet e...jpg

Arkadaşlar profil, avatar, vesikalık resimlerinizi buraya da yükleyebilirsiniz. Daha geniş boyutta rahatça görülmüş olur isterseniz :) . Bu arada resimde yuvarlak yüzlü çıkmışım çok çirkin çıkmışım maalesef, hayırlısı :D .

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Anıtkabiri Anıtkabir Ankara, Allah rahmet eylesin inşallah oralardan tüm şehitler ve iyiler de bize hayır duaları olsun :) .. Daha önce de bu resimlerden kullanmıştım. Kışın bol bol deniz resimim kaldı haha canınızı çektirdik :) ..