Forum Genel ve Kapak, Profil, Avatar Fotoları, Resimleri

kokuoku

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Selam, merhaba arkadaşlar, hocalar :) . Güzel forumlar dileriz ve parfümler, kokular :) .

Bu konu öncelikle kapak resimlerimiz için açılmıştır. İleride şekillenebilir ek konularda belki..

Şu an kapak resimi çok hoşuma gitti. Mavi tonlarında ve forumumuz renklerine de uyum sağladı ama tabi böyle bir öncelik yok yani renk uyumu :) . Şu anki parfüm forumumuzun renginin Turkuaz renklerinde olduğunu söyleyelim :) Maşallah :) . Aşağıda vereyim tekrar ve ''Kadın parfümleri'' kısımı daha yukarıda erkeklerden tekrar diyelim :D , onlar anadır, bacıdır, ellerinden öpüyoruz, saygı gösteriyoruz.

Turkuaz mavisi değişik tonlarda olabiliyor. Yeşilden, koyu maviye, açık maviye kimi renklere Turkuaz (Turquaz) taşı, Turkuaz rengi diyebiliriz. ''Turkuaz'' , ''Türktaşı , Türk taşı'' demek arkadaşlar ve bir ünlü taşa bu isim verilmiş. aşağıda sitemizin ekran görüntüsünü tekrar verelim :

turkparfum-net-forum-sitesi-once-kadin-parfumleri-on-sirada-erkeklerden-8-mart-dunya-ka-jpeg.2518


Üstteki resimde ortadaki bölümün renkleri Turkuaz veya tonları niyetiyle yaptık arkadaşlar, hocalar :) .

Forumumuzun şu anki kapak resimini de verelim :
Mavi Sarı renklerde çiçekler toplu Adsız-tasarım-11-3.png


İyi, hoş, güzel, hayırlı günler arkadaşlar :) .
 
Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal baykalbul Ankara Mustafa Kemal Atatürk Ulu Önder Anıtkabri Anıtkabir Allah rahmet e...jpg

Arkadaşlar profil, avatar, vesikalık resimlerinizi buraya da yükleyebilirsiniz. Daha geniş boyutta rahatça görülmüş olur isterseniz :) . Bu arada resimde yuvarlak yüzlü çıkmışım çok çirkin çıkmışım maalesef, hayırlısı :D .

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Anıtkabiri Anıtkabir Ankara, Allah rahmet eylesin inşallah oralardan tüm şehitler ve iyiler de bize hayır duaları olsun :) .. Daha önce de bu resimlerden kullanmıştım. Kışın bol bol deniz resimim kaldı haha canınızı çektirdik :) ..
 

kokuoku

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
leto-ananas-sand-sea-pliazh-otdykh-kanikuly-summer-pineapple - Kopya.jpg
leto-ananas-sand-sea-pliazh-otdykh-kanikuly-summer-pineapple 2.jpg
leto-ananas-sand-sea-pliazh-otdykh-kanikuly-summer-pineapple.jpg

Şu anki kapak resimlerimiz :) Ananas, deniz, kumsal... Tam yaz havası :) ... Tabi yayladakiler bol bol ağaç ve ulu dağ manzarası seyrediyorlar serinlikler içinde Maşallah onlara da :) . Ayrıca altta tema seçeneklerinde node'lara yani mobilden de görülen sayfa ortası resim bölümlerine eklenen seçenek de olabilir arkadaşlar. İyi forumlar arkadaşlar, hocalar :) .
 
Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Denizlerimiz için karpuz, karpuz kabuklu resim de yakışırdı :D . Karpuz kabuğu düşmeden denize girmem lafımız meşhurdur :D . Anlamı karpuz sıcakta olur ve denize düşmüşse demek deniz sıcaktır anlamı falan var arkadaşlar, hocalar :D :) . Resim hoşuma gitti. Denize girmek bende vazgeçilmez bir zevktir Elhamdulillah :D. Yaylada evim olsa tuzlu sulu havuz yaptırırdım. Needense tatlı su insanı yoruyor. Belki vücuttan mineral madde çıkıyordur. Deniz ise bol bol tuzlu su yutuyorsunuz eğer vücudunuzda posalı rafine tuz da kullanmışsanız ve bu posa tuz maalesef diş çürütür, diş döktürür, aman dikkat lütfen. Deniz bunu bir nebze önlüyor aam tabi evde doğal tuz kullanmak lazım, mineral 84 civarı mineral maddesi alınmamamış doğal tuzlar.. Tuzcudan bulursanız çok ucuz ama kimine kurumayı önleyici Aliminyum silikat mı ne katıyorlar, ben onu da sevmiyorum.
 

kokuoku

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Türk Türkiye Paralimpik Futbol Milli Takımı ,H12O1H-6dk-v6vKfn61NsQ.jpg

Arkadaşlar bu sefer Türk Türkiye Paralimpik Futbol milli Takımı kadrosundan resimi kapak resimi yaptık. Kapakta gördüğünüz resimin tamamı yukarıdaki kadro ve resimdir arkadaşlar, hocalar. Daha önceki milli maçta koyacaktım ama resim bulamamıştım, şimdi bulduk. Aşağıdaki ilk resim sanırım Fransa'ya yani son Fifa Futbol Şampiyonası 2018 Dünya Şampiyonunu yendiğimiz evet son Dünya Şampiyonunu yendiğimiz maçdan sanırım resim. Burak kaptandı ve 17 numara giyiyordu, pek dinç vuruşlar yapamadı yoksa fark daha da çok olurdu ve iki, üç daha gol pozisyonu kaçtı arkadaşlar, o civarlar. Şut bile çekemedi 2018 Fifa Futbol Şampiyonu Fransa. Diğer aşağıdaki resimler Yunanistan hazırlık maçı, diğeri de geen bir maçtan sanırım... Daha sonra eski üstteki mesajdaki resimi veya başka bir resimi koyarız inşallah arkadaşlar, hocalar :) . Çok teşekkürler emeği geçenlere.. Rehavete kapılmaz umarım takım..
Türk Futbol Milli Takımı 8 Haziran 2019 Fransa maçından sanırım resim 2 0 yendik Maşal...jpg
Türk futbol milli takımı 2019 Yunanistan hazırlık maçı 5017734.jpg
Türk futbol Milli takımı 454953.jpg
 
Üst