Hangi parfümü aldım / Alacağım

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Knize ten denedim MÜTHİŞ bir deri kokusu. Gerçekten söyledikleri kadar kaliteli. Bulunamsı da çok kolay bir parfüm değil.

Ayrıca Scwarzloseberlin Leder 6 denedim onu da çok beğendim yalnız koku oturunca santal 33 e oldukça benziyor.

Sanırım knize ten alacağım.

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
5D2A2DEF-06B4-4E6A-BC98-DFB469CFBE4F.jpeg
Vintage
ab791c0a4cb3d4b9bbe0cde2810fb3bf.jpg

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
Creed Originial Santal 'ı denemeden almayın derim.. Denemişseniz siz bilirsiniz :).. Başlangıcı ucuz sentetik parfümler gibi soluk.. Sonra tatlılık güzelleşiyor ve be sandal odununu çok algılayamadım doğal.. Bu paralara verilmez bence.. Şişe tasarımı, renkler güzel.

Baykal hocam dun istanbuldaki parfumcu arkadasim Huseyin ile sizi yad ettik kulaginiz cinladimi :) ayrica serdar hocam in da konusu gecti vertus ombre deyince tamam dedim bizim serdar hocadir... :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocam dun istanbuldaki parfumcu arkadasim Huseyin ile sizi yad ettik kulaginiz cinladimi :) ayrica serdar hocam in da konusu gecti vertus ombre deyince tamam dedim bizim serdar hocadir... :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aramız iyidir Maşallah ModaSahibi Hüseyin kardeşimle.. Aleykum selam :)..

Ekli dosyayı görüntüle 510 Vintage
ab791c0a4cb3d4b9bbe0cde2810fb3bf.jpg

Kardesim hayirli olsun ama bu karanlik vintage kuyusuna girme. :) Bende bugun hugo boos number one 1985 kullandım. Bu vintageler bizi bitiricek. Her kullandigim vintage den sonra normal kokulara burun kiviriyorum. 10- 15 vintage var korkuyorum bütün koleksiyonu bana bozdursunlar en sonunda :) ama sen almışsın ve bülent abide en çok kullandığım demiş merak etmedim değil iyi günlerde kullan kardeşim. :)

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Kardesim hayirli olsun ama bu karanlik vintage kuyusuna girme. :) Bende bugun hugo boos number one 1985 kullandım. Bu vintageler bizi bitiricek. Her kullandigim vintage den sonra normal kokulara burun kiviriyorum. 10- 15 vintage var korkuyorum bütün koleksiyonu bana bozdursunlar en sonunda :) ama sen almışsın ve bülent abide en çok kullandığım demiş merak etmedim değil iyi günlerde kullan kardeşim. :)
Sgaolasın kardesım bılırkısılerın onerısı ıle aldım ve cok memnun oldum, cok fresh dogal bı koku. Gunluk kullanıma cok uygun, denemek ıstersen seve seve ayırırım sana:)