Jimmy Choo Man 2014 for men + Jimmy Choo Man Ice 2017 + Jimmy Choo Man Intense 2016 for men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Jimmy Choo Man 2014 for men + Jimmy Choo Man Ice 2017 + Jimmy Choo Man Intense 2016 for men üç parfümü bir konuda anlatmayı düşündüm. İlerde ayrıca konu açabilirim..
jimmy-choo-man-ice poster reklam afişi commercial.jpg
Jimmy Choo Man Ice kutu şişe derimsi benzetme.jpg

Jimmy Choo Man Ice Jimmy Choo for men

Şişesini çok sevdim.. Beyaz şişeleri ayrı bir seviyorum ve altttan açıklık var ve sıvı da görülebiliyor. Yan tutulursa sıvı miktarı da görülebilinir..

Jimmi Choo Man for men sevdim bir de bunu. İntense modeli daha kuvvetli beklerdim yoksa kokusu güzel.. Aslında Ice modelinde maalesef sentetik olan ambroxan var ve bu eksi puan..

Jimmy Choo Man aventuslu kokusu ile ilginç bir parfüm yapılmış ve Limonumsu koku baştan sona oldukça var. Jimmy Choo Man Ice for men ise daha pudramsı gibi.. LAvanta kokuları Jimmy Choo Man ve Jimmy Choo Man intense'de lavanta belli ve turunçgilli koku ile beraberler Jimmy Choo Man 2014 modelinde turunçgilimsi koku diyelim.. Ben turunçgil hissettim ama açıklanan içerikte yok. Ananas açıklanmış. Süeti çok sentetik bariz hissedemedim.. Paçuli ile bu hissiyat sağlanmak istenmiş olabilir artı.. Pembe biberi hissettim.. Meyvelilik doğalımsı geldi bana..

Lavanta ve tatlılık intnese modelinde yakışmış ve bana MFK (Maison Francis Kurhjian) Satin Mood'u anımsattı.. Böyle bir tarz daha aromatiği Zara A parfümünde de var ve Y modeli de kısmen lavantalı tatlılık..

Lavanta bence diğer koku notaları ile harikalar yaratıyor.. Bu açıdan intense denemelisiniz..

Jimmy Choo Man Ice ise çok umutluydum ambroxan işi biraz bozdu benim açımdan ama güzel parfüm diyeyim.. Paçuli pudralılığı fena da değil..

Aşağıda Reklsam videoları var ve iki videoda en az ayakkabılar da ön planda özellikle bayan ayakkabısı ve suya giriyor falan. Sanırım ayakkabılarının sağlamlığına vurgu var. Bu marka ayakkabı markası imiş aslında ve Sephora mağazasında şu an parfümleri bulunabiliyor.

Jimmy Choo Man
2014for men

Jimmy Choo Man Ice
2017for men

Jimmy Choo Man Intense
2016for men

Jimmy Choo Man Jimmy Choo for men
Jimmy Choo Man for men 2014 Fragrantica.com içerik alıntısı : '''''''''''''''''''

Ünlü ve üst düzey ayakkabı tasarımcısı Jimmy Choo , 2014 yılında ilk erkek kokusu Jimmy Choo Man'ı piyasaya sürdü . Jimmy Choo Man , keskin bir stil anlayışı, sofistike ve kendine güvenen bir adam için. Bu görüntüyü akılda tutarak, evin yaratıcı yönetmeni Sandra Choi, televizyonun "Game of Thrones" dizisinde John Snow rolüyle tanınan İngiliz aktör Kit Harington'u kokunun yüzü olarak seçti:

"Kit mükemmel bir şekilde Jimmy Choo insanını somutlaştırıyor . Doğal olarak erkeksi ve baştan çıkarıcı ve doğuştan gelen bir tarzı var. Onun havalı tavrı ve duygusallığı klasik İngiliz beyefendisiyle çelişiyor."

Jimmy Choo Man , aromatik, meyveli ve odunsu notaları birleştiren modern ve taze bir parfüm. Honeydew kavun, pembe biber, ananas yaprağı, lavanta, paçuli ve süet anlaşmaları içerir.

Koku, beraberindeki bir koleksiyonu ile 50 ve 100 ml Eau de Toilette olarak mevcuttur. Bu kokunun ardındaki burun, Anne Flipo'dur .

Parfüm derecesi: 427 oy ile 5 üzerinden 3.25 oy.
Jimmy Choo MAN fragrance with Kit Harington

'''''''''''''''''''''''''''

Jimmy Choo Man Ice Jimmy Choo for men
Fragrantica.Com içerik yazısı :''''''''''''''''''''''''

Jimmy Choo Adam Buz tarafından Jimmy Choo erkekler için Woody Aromatik koku. Bu yeni bir koku. Jimmy Choo Man Ice , 2017 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun ardındaki burun Michel Almairac . Üst notalarda mandalina, bergamot ve citron; orta notalar vetiver, paçuli, sedir ve elmadır; Baz notalar misk, yosun ve ambroksandır.

Parfüm derecesi: 139 oy ile 5 üzerinden 3.64 .
Introducing the Jimmy Choo MAN ICE Fragrance

'''''''''''''''''''''''''''''

Jimmy Choo Man Intense Jimmy Choo for men
Fragrantica.om içerik yazısı : '''''''''''''''''''''

Yoğun Jimmy Choo Man tarafından Jimmy Choo erkekler için bir koku. Bu yeni bir koku. Jimmy Choo Man Intense 2016 yılında başlatıldı. Üst notalarda lavanta, kavun ve mandalina portakalı; orta notalar artemisya, karabiber ve sardunyadır; Baz notalar tonka fasulyesi, paçuli ve labdanumdur.

Parfüm derecelendirmesi: 3.51 dışarı-in 5 ile 121 oy.
The Jimmy Choo MAN INTENSE Fragrance

'''''''''''''''''''''''''''