L`Eau Majeure d'Issey - Issey Miyake - for men / erkek için - 2017 - (-4)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
ISSEY-MIYAKE-1440x791.png
trendsfolio-issey-miyake-l-eau-majeure-d-issey-01_29.11.2017_983625b.jpg

L`Eau Majeure d'Issey Issey Miyake for men

Parfümörü Fragrantica.com'da parfümün sayfasında yazmıyor. Acaba çok dislike alınca mı kaldırmak istedi isimini. Parfüm bir kere güçsüz ve böyle olunca da bir kere karakterini yansıtamıyor. Tamam sucul tatlı bir koku ve odunsu bir koku yapmak istemiş parfümör ve şirket. Ama evdeki hesap çarşıya bir kere sılajdan dolayı tutmamış aam sucul nota ertesi gün de tende kokuyordu yakın olsada.. Turunçgil alamadım ki koku zayıf belki kaybolmuştur bir yerlerde koklama zamanlarımda.. Önce bozuk sucul koku gibi açıldı sonra toplandı kısmen sonra odusuluk hissettim sonra parfümü pek hissedemedim maalesef tedne. Bazen güçlü parfümleri ikinci deneyişimde anlayabiliyorum ama bu parfümü tam koklayacağım yere sıktım ve net testini yaptığımı düşünüyorum.

Demek istediklerimden önemlilerden biri, parfüm daha sılajlı olsa, diyeceğim ki büyük ihtimal, parfüm sentetik sucul, doğal turunçgilli, odunsu ve sentetik tatlı parfüm severler için denenmeli, sevecekler. Hani gene de sılajından memnun olan olabilir, saygımız var..

Parfüme +10 ile -10 arasında -4 verdim ama hani -7 de verebilirdim.. Sılajın kötü olmasına ne kadar vereciğime karar veremeyebiliyorum tam.. Ama dediğim gibi sentetik sucul koku notası daha baskın, kıyafette daha belirgindir..

Parfümörlerin ve şirketlerin şunu bilmesi gerek, yazlık parfüm demek zayıf sılajlı parfüm demek değildir. Tamam 100 ml yerine 200 ml yap ve portakal, limon esansını çok çok çok koyu yapma ama gen de çok koyu yap bence.. üç çoklu, iki çoklu değil tek çokluya da razıyoz artık da dediğim gibi 100 ml olmasın o parfüm bence veya fiyat çok yüksek olmasın.. Creed Aventus'un başarısı bence turunçgilleri bol koymasında.. Bu modaya diğer parfümlerde uymaya başladı.. Bu konuyu kimi zaman dillendiriyorum arkadaşlar...

Parfümde sucul koku notası var evet. Bence parfüm Paco Rabbane Invictus for men hedef alınarak yapılmış. Klon yani bir çeşit.. Anımsattı hani kimi yerde ama dediğim gibi ben gücünü az buldum bu parfümün oldukça.. Invictus konusunu da yayınlayalım bir ara inşallah..

L'Eau Majeure d'Issey by Issey Miyake

Fragrantica.com :'' " Issey Miyake ," L'Eau d'Issey "nin yeni versiyonunu piyasaya süren geleneklerini sürdürüyor." L'Eau d'Issey Majeure "başlıklı yeni parfüm. Koku, taze bir greyfurt sarılmış bergamot notalarıyla açılıyor. berrak ve tuzlu bir deniz rüzgarında. Kokunun tabanına doğru odunsu anlaşmalar kadifemsi parantez notlarıyla yumuşatılır. - markadan bir not.

Issey Miyake tarafından L majeure d'Issey , kadınlar ve erkekler için Aromatik Sucul bir parfüm. Bu yeni bir koku. 2017 yılında Maffeure d'Issey lansmanı yapıldı. Koku, bergamot, greyfurt, deniz notaları, odunsu notalar ve cashmeran özellikleri taşıyor.

Parfüm oylaması: 85 oy ile 5 üzerinden 2.88 . ''
L`Eau Majeure d'Issey Issey Miyake for men ahşap arka zemin mavi gri.jpg

İyi günler arkadaşlar :) ..

Son düzenleme: