Lidge

yeftah

TürkParfüm Üyesi
Merhaba arkadaşlar,

Kutulu şişeli uygun fiyatlı Lidge arıyorum :) Mümkünse açılmamış olsun..Maximus buralarda mı acaba :D

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Selam @yeftah hocam.. Takas yetkiniz bulunmamaktadır kurallar gereği, ilanı güncelleyiniz lütfen.. Siz güncelleyin ben olmazsa ''Aradığım Parfümler'' konusuna taşırım ilanınızı.. İyi forumlar, selametle.

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
IMG_3234.PNG

Hocam belki ilginizi çekebilir :)

yeftah

TürkParfüm Üyesi
Ama bu extreme değil ki..Extreme mi yoksa :D Hangi site hocam göremedim.. Teşekkür ederim ayrıca :)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Buldum...Ama extreme değil bu

http://www.hepsiburada.com/guerlain...r-homme-edt-75-ml-erkek-parfum-p-SGGRL0200005

Bunun kokusunu bilmiyorum aslında..Lidge kadar iyi mi acaba
Hocam Extreme sanırım artık üretilmiyor. Siyah şişeyi kastediyorsanız :) performans olarak 2016 lidg var elimde Sevil'den aldım 4-6 saat arası performansı var sonrası tekrar yenilemek gerekiyor:/ koku olarak fark Yok sadece performans açısından eski siyah şişeyi de kullandığımdan ötürü bu karşılaştırmayı yapabilirim sanıyorum

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Galiba yanlış biliyorum...birazdan da rezil olacağım :D
Yok hocam olur mu öyle şey:) Extreme aslında l'instant ın edp versiyonu 2014 e kadar siyah şişedeydi sonrasında edp formu beyaz şişeye geçti :) yıldız anason her kokuda bulunmakta:) 2016 versiyonu ise lidge dediğiniz edp versiyonu anladığım kadarıyla :) edp versiyonuna bakın bi sitelerden:)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Valla başlıkta edt gördüm ben ama :) türü içerde edp yazılmış ama edp sini bulmak zor bu parfümün tahminimce orda sehven edp yazılmış edt dir