Pardon - Nasomatto - for men - 2011

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Nasomatto PArdon for men kutu ve şişe pardon-nasomatto-2.jpg

Nasomatto Pardon for men kutu parfüm ve şişe.jpg
Pardon Nasomatto for men/erkek için 2011
Namasatto - Pardon
'u anlatacak olursam, o kadar sevemedim yani kötü değil de ben çok beklenti içindeydim. Sanırım zevklerin farklı olabilir olmasından gene. Yani kimi bir parfümü severken kimi sevmiyor hatta nefret edebiliyor :D :).. Yoksa kötü bir parfüm değil, saygım var Namasatto Pardon'a.. Saygım da hani o kadar boş değil de yani tarzım değil şu an Namasatto Pardon parfümü...

Ud kısımı güzel ama ben odunsu algılamış olabilirim bu kısımı ki kuru odunsu ise ud sevmiyorum.. Odunsuluk, odunsu nota veya notalar var hakkaten, daha doğrusu otsuluğa kaçan odunsuluk.... Aslında güzel deneyim bu Namasatto Pardon parfümü koklamak, tavsiye ederim denemeyi. Namasatto Pardon parfümü, ilerleyen zamanlarda yumuşak oldu koku da çok hoş. Sanırım çikolata da devreye girdi :) ve Sandal Ağacı, Tonka Fasulyesi tatlılığı da..

Garuda - Jul et Mad Paris - for women and men - 2015 parfümünün daha az sıcak baharatlısı, daha ferahı.. Ferahlığı ne veriyor bulmaya çalışacağım. İçerikte açıklanmamış olabilir arkadaşlar.. Buna ferah, freş(Canlı) baharatlar yol açmış olabilir, zencefil gibi, içerikte açıklanmayan..

Christmas Special: “dandy” fragrances for him and for her :
http://www.vogue.it/en/beauty/beaut...im-for-her-perfumes-christmas-gifts-#ad-image İtalyan Vogue moda dergisi 2015 in en züppe erkek ve kadın parfümlerinden biri seçmiş Nasomatto Pardon parfümünü, üç parfümle beraber. Dandy Fragrances ( Züppe Parfümler 2015 1-O'Driù Pathétique for women and men(Pathetique O`Driu for women and men ) , 2-Serge Lutens Chergui for women and men, 3-Nasomatto Pardon for men..

O'Driu
Pathetique
2014for women and men

Serge Lutens
Chergui
2005for women and men

Nasomatto
Pardon
2011for men

Black Afgano da dahil kafadaki ahşap çeşitleri ile olan kapaklar bence çok hoş.. Şişe ve kapak güzel bir uyum içinde ama bir el ve insan yanında olmaksızın olduğundan daha küçük algılanıyor parfüm şişeleri Nasomatto markasının :)..

Elimde Namosatto Duro'da var.. Onunda inşallah açıklaması gelecek :).. Elimde Generic oil şeklinde var şu an.. Aklımda kalan gene baharatlı bir koku..

Fragrantica.com içerik alıntı : ''
Pardon , Nasomatto tarafından, erkekler için bir parfüm olarak üretildi. Pardon 2011 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun, Alessandro Gualtieri . Üst notalarda Manolya ve Çiçekler bulunur; orta notalar Koyu Çikolata, Tonka Fasulyesi ve Tarçın; taban notaları Ud (Agarwood, Oud) ve Sandal Ağacıdır.

Parfüm değerlendirmesi: 4.40 üzerinden 5 ile 632 oy.''

İyi kokular, iyi günler, selametle :)..

Son düzenleme:

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Koku güzel kabul ediyorum. Ama bunun neresi niş diye sordurtuyor. Kalıcılık çok çok iyi. Farkedilirlik 10 üzerinden 8. Ama ml 12-14 lira edecek bir parfüm değil bence. Lidge'yi andırdığı söylenir.
Lidgedeki küflü hissiyatı yok edince biraz benziyor, özellikle çikolata kokusu. Ben bu paralara kesinlikle almam:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
kakao, çikolata ve türevlerini çok sevmeme rağmen beni de fazla etkileyemedi bu parfüm. black afgano altyapısında ilerliyor bence.. kullanılan notalar da yardımcı oyuncu sanki. benim tenimde performansı öyle aman aman olmamıştı.