Portakal çiçeği

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
meyvemsi karakteri ön planda olan bir nota adından da anlaşılacağı gibi portakal ve tatlı taze Işıltılı çiçek nüasları var genellikle üst ve orta notalarda kullanılır .
images.jpeg

drekoo

TürkParfüm Üyesi
bu notayı duyunca aklıma gelen parfümor maison francis kurkdjian parfum ise apom pour homme ve pour femme. Ayrıca elie saab le parfumde de çok güzel kullanılmış bu nota. Hepsi kurkdjian eseri

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
bu notayı duyunca aklıma gelen parfümor maison francis kurkdjian parfum ise apom pour homme ve pour femme. Ayrıca elie saab le parfumde de çok güzel kullanılmış bu nota. Hepsi kurkdjian eseri

Sizce zayıflık var mı? Tom Ford Neroli Portfino'da da neroli kullanılmış ve zayıf denmekte ki ben tam denemedim.. Neroli yerie yani portakal çiçeği yerine Portakal kabuğu, Mandalina kabuğu falan daha kuvvet vermekte ve Tom Ford ona dönüş yapmış deniyor.. @Mehmet bu konu elinden öper :)..

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Sizce zayıflık var mı? Tom Ford Neroli Portfino'da da neroli kullanılmış ve zayıf denmekte ki ben tam denemedim.. Neroli yerie yani portakal çiçeği yerine Portakal kabuğu, Mandalina kabuğu falan daha kuvvet vermekte ve Tom Ford ona dönüş yapmış deniyor.. @Mehmet bu konu elinden öper :)..
Baykal Hocam APOM Pour Homme kalıcılık olarak iyi, farkedilirlik ortalama diyebilirim. Ama sanki fazla basit bir parfüm. O paraların parfümü diyemem tam olarak. Genel hatlarıyla bir damla amberli portakal çiçeği diyebilirim:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Amouage - Reflectiondaki portakal çiçeği de çok hoş bence o açılışındaki Yasemin ile birlikte başlayan açılış kısmı beni benden alıyor:) Apom güzel ancak o fiyatı etmez

drekoo

TürkParfüm Üyesi
baykal hocam apom kullandığım en performanslı kokularda ilk 5 e girer kesin. neroli portofino denemedim ama forte olan sonradan çıkan var elimde 12 saati rahat geçiyor performans olarak. fresh yazlık bir kokuya göre olağanüstü diyebilirim