Sì Passione - Giorgio Armani - for women / kadınlar için - 2017 - (-1)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sì Passione Giorgio Armani for women manken afiş reklam poster ga-sipassione.jpg

Sì Passione - Giorgio Armani - for women / kadınlar için - 2017

Calvin Klein Euphoria veya CK Deep Euphoria tarzı gibi kokuyor (Armani Si Intense'nin daha yumuşağı. Sentetik belli belirsiz güllümsü, kokmuş veya kasvetli şekerli, Paçulili değişik koku). Sılaj da bence zayıf.. O Armani Si Intense'deki(Siyah şişe) gibi şekerli değişik kasvetli şekerli koku az var. Sonra koku duruluyor parfümde. Alacağım bir parfüm değil. Tekrar denemelerim olabilir.. Orcanox diye sentetik bir nota var iso e super gibi tescilli bir markalı koku yaratılmış sentetik.. Sentetik kokuları genelde sevmediğimi biliyorsunuz :D .. Gülü de öyle net algılayamadım..

Netten parfümün kendi açıklaması. Yoğun vanilya denmiş ama ben doğal hissedemedim maalesef : ''

Giorgio Armani’nin yeni kokusu Sì Passione, güçlü, feminen ve özgür Sì kadının tutkusunu serbest bırakır.Si'nin ikonik notası Frenk üzümü etrafında, Sì Passione; yoğun vanilya, açan güller, güneş çiçeği ve yasemin çiçeğini bir araya getirerek feminenliğin gücünü ve zarafetini aynı anda yansıtan baştan çıkarıcı, meyvemsi çiçeksi bir koku.. Parfümün kalbinde ise sedir ağacı ve modern ambersi-odunsu Orcanox™ ile koku karakter ve olgunluk kazanıyor. ''

Videolar:
Another facet of Sì ( Armani Si'nin bir başka yüzü Adwoa Aboah ): Adwoa Aboah for(için) Sì Passione

Another facet of Sì ( Armani Si'nin bir başka yüzü Sara Sampaio) : Sara Sampaio for(için) Sì Passione

Cate Blanchett(Parfümün yüzü Cate Blanchett) says Sì to passion

https://youtu.be/Ce20yPfHmDE

Başka bişr yerden netten açıklama : ''

Aralık 2017'de, Armani, Hollywood aktris Cate Blanchett tarafından temsil edilen, 2013 yılından itibaren Sì kokusunun yeni bir baskısını başlattı. Sì Passione , orijinalin, “zarafet, güç ve bağımsız ruhun dayanılmaz bir birleşimi” olarak tanımlanan yeni bir boyut kazandıran bir yeniden yorumudur . Yoğun, uzlaşmaz bir koku olarak ilan edilen, evet demeye cesaret eden ve şişedeki kırmızı ruj etkisini somutlaştıran kendine güvenen bir kadın için yapılır.

" Sì Passione güven, iğfal ve gücünü yayar parlak ve şehvetli bir parfüm. Başlangıç izlenim içinde aydınlık ve taze, Sì Passione adrenalin patlaması gibi baharatlı pembe biber notaları ile açılır. Sonra başlangıçta dikkat, köpüklü ve radyant çizim armut cesurluk eklemek için ikonik sulu blackcurrant parlaklaştırır.Bir çiçek kalp tutkuyla yönlendirildiğinde inanılmaz gücü gösterir gibi görünen kırılgan bir kadın gibi, güçlü bir koku oluşturmak için gül ve kadınsı yasemin ile tutkuyla atıyor.Bu helezonik eklenmesi bu parfüm bağımlılık yapar ve davranır Kendini şımartmaya ve eğlenceye bir davet olarak, sıcak ve şehvetli vanilya ve sedir ağacının kuruması, kırmızı bir ruj sürgüsünün kullanıcıya anında verebileceği konusunda kendine güvenir.

Koku 30, 50 ve 100 ml Eau de Parfum olarak mevcuttur.

Parfüm derecesi: 280 oy ile 5 üzerinden 3.43 . ''''''''''''''''

Parfüm benim için -10 ile +10 arasında -1 gibi yerlerde..

Selametle :) ..

Son düzenleme: