The Aoud - Mancera - 2011 (-7)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
mancera the aoud reklam afişi commercial C6n4jPcWgAASv1r.jpg

Zaman kaybı bir parfüm.
Şişeli alaym demeyin bence, paranıza yazık. açılış gül ile açılıyor ve sentetik metaliğimsi gül ve diğer kokular da sentetik ve kimi metaliğimsi. Ten ancak 2 saat civarı yumuşatıyor parfümü ki sentetiklik devam ediyor gene.. Montale Black Aoud benzeri bir parfüm kısmen daha tatlımsı. Montale Black Aoud'da konusu forumda geçti ve o da aynı sentetik bir parfüm bence.. Tabi arkadaşların, kullananlar farklı düşünebilir, yorumları da alabiliriz lütfen :)..

Mancera
tarafından hazırlanan Aoud , kadınlar ve erkekler için Oryantal Odunsu (Oriental Woody) kokulu bir parfüm denmiş ama dediğimiz gibi oldukça sentetik bir parfüm ama abisi Montale - Black Aoud'dan biraz daha başarılı. Aoud , 2011 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Pierre Montale'dir . Üst notalarda bergamot, karanfil, tarçın ve beyaz biber bulunur; orta notalar gül, sardunyum ve safran; taban notaları agar ağacı (ahşap notalar), sedir, sandal ağacı, deri ve beyaz misk olarak açıklanmış ama bence çoğu sentetik belki hepsi..

Parfüm değerlendirmesi: 3.86 puan, 5 üzerinden, 93 oy ile fragrantica.com'da.. Benim için ise -10 'dan +10'a -6 ile -7 gibi bir not..

İyi kokular, iyi günler arkadaşlar :)..

Son düzenleme:

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Çok net söylüyorum designer,niş hatta açık parfümlerde ben bu kadar kötüsünü koklamadım. Hastane kokosu dediğimiz o ilaç kokusu varya bu koku o:). Mancera/Montale de isminde ne kadar Aoud geçen parfüm varsa çok başarısız gibi. Ben 4 tane denedim sanırım.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi