Tom Ford for Men - Tom Ford - for men - 2007

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford for Men Tom Ford for men ads commercial poster erotik.jpg
Tom Ford for Men Tom Ford for men ads commercial poster erotik alt kısım.jpg
TOM-FORD-TGJ erotic erotik commercial poster.jpg
Tom Ford for Men Tom Ford for men ads commercial poster erotik Tom Ford büyük.jpg
Tom Ford for Men Tom Ford for men commercial erkek vücudu tomfordMANCHEST.jpg
Tom Ford for Men - Tom Ford - for men/erkek için - 2007

Evet erotiklik, cinsellik parfümlerde de kullanılan bir öğe.. Hayatın dinamiklerinden, gerçeklerinden biri cinsellik ve bolca kullanılıyor batıda özellikle.. Valla aslında rahatsız olanlar için özür dilerim resimlerden ama parfüm dünyası da böyle işte..

Parfüm başlangıcı greyfurt gibi turunçgilli başlıyor açıklanan turunçgillerde greyfurt yok. Limon, portakal, bergamut var. Zencefil yoğun denmiş ama ben o kadar belirgin hissedemedim varsa da başlarda aslında varda öyle bir Gucci Envy parfümündeki gibi başrollerde değil ve yoğun değil.. Parfüm çok sılajlı tasarlanmamış.. Bir saat falan sürüyor sürmüyor tende parfüm Safari for Men oluyor Ralph Lauren Safari for Men for men. Lavanta, deri, kişniş meşeyosunu paçuli gibi pek çok içeriği var ve bu parfümle benzer Safari'nin ve açıklanan içerikte lavanta hariç var çoğu ama Fragrantica.com 'da az oy verilmiş bu koku notaalrı varlığına tabloda.. Eğer safari for Men seviyorda daha az tozlu ve daha aromatik keskinli kokulu parfüm istiyorsanız Bruyeree ye bakabilirsiniz. Ömrü de çok iyi bruyube nin.. Schlossparfumerie Bruyere for men denenmesi gerekiyor.

Ralph Lauren Safari for Men for men tozlu kokulu kuru kokulu yani bir parfüm, odunsu nuanslara sahip. Altta buna değindim. Kimi meşeyosunları kuru oluyor ama sentetiklikten mi bilemesem de bana öyle geliyor.. Veya odunsu notlarla az kullanıldığında da bu etki vermiş olabilir..

Tom Ford for Men
2007for men

Bu parfümde kimine sentetik gelen ki benimde acaba mı dedirten o kurumsu meşeyosunu, paçuli birleşimi ilginç. Vetiver'de var bu kokuya ek olarak parfümde.

Fragrantica.com açıklaması : ''
Erkekler için Tom Ford tarafından Tom Ford erkekler için Odunsu Çiçek Misk kokulu parfüm. Erkekler için Tom Ford 2007'de çıkarıldı. Bu kokunun arkasındaki burun Yves Cassar'dır . Üst notalarda zencefil, mandalina turuncu, limon yaprağı yağı, fesleğen, bergamot ve mor yaprak; orta notalar tunus portakal çiçeği, biber, tütün yaprağı ve greyfurt çiçeği; taban notaları kehribar, virginian paçuli, oakmoss, vetiver, sedir, deri ve cyriyol yağı veya nagarmotha'dır.

Parfüm derecesi: 893 oy ile 5 üzerinden 3.95 . ''

İyi kokular, iyi günler arkadaşlar :)..

Son düzenleme: