Voyage d'Hermes - (EDT) - Hermès - for women and men - 2010

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_0686.JPG
DSC_0685.JPG

Bu siyah şişeli parfüm modeli değil. Buruk bir koku, acımsı. Higher Christian Dior for men - 2001 ile Higher Energy Christian Dior for men - 2003 arası bir parfüm olmuş.

Uniseks denmiş ama ben erkek kullanımın çok daha yatkın gördüm veya olgun yaşta bayanlar kullanabilir. Greyfurt tarzı turunçgil var ve tok buruk koku otsu. Kasnı otu sakızı gibi bir koku veya kasvetli sentetik koku vetiverlerde kullanılan ama doğal geldi koku bana. KAsnı otu sakızı yağı kullanılmış olabilir ve açıklanmamış.

Videosu tanıtım :

Fragrantica.com alıntı ve parfümörü : '''''''' Voyage d`Hermes is a unisex fragrance presented in 2010 and it arrives on the market in March. Perfumer of this edition is Jean-Claude Ellena. The fragrance is available as 35ml, 100ml and 125ml edt. This composition has accentuated aromas of fresh wood and musk.

Perfume rating: 4.06 out of 5 with 1829 votes.

Voyage d`Hermes 2010 yılında sunulan bir unisex kokusudur ve Mart ayında pazara sunulmaktadır. Bu sayının parfümeri Jean-Claude Ellena'dır . Koku 35ml, 100ml ve 125ml edt olarak mevcuttur. Bu kompozisyon taze ahşap ve misk aromalarına vurgu yaptı.

Parfüm değerlendirmesi: 4.06 üzerinden 5 ile 1829 oy.
''''''''

İyi, güzel, hoş parfümler, kokular arkadaşlar :) .

Son düzenleme: