Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün markette Tom Ford Black Orchid kokdu ki odur.. Oldukça uzaktan bile hissediliyordu gene, ve bugün Adana sıcak ama beni rahatsız etmedi.. Akşam sıkacağım inşallah, özlediğimi farkettim :) ..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Duş sonrası sımsıcak saran bir tütün parfümü: Xerjoff naxos. Açılışındaki bergamot ve mentolümsü tatlımsı hava ilerleyen saatlerinde yerini bal ve tütüne bırakıyor ama orada bitmiyor ilerledikçe bu bal geri çekiliyor ve tonka fasülyesi ortaya çıkıyor. Tütünün her hali var ancak baskın bir tütün değil bu. Oldukça rafine. Ben açılış ve drydown’ı çok sevdim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Aventus devam.. Bugün 20 ml limon kabuğu ve portakal kabuğu yağı alıyorum :) .. Demiştim çok seviyorum Turunçgilleri de genelini ve bu yaz bol bol kullanacam. Limon ve portakal ı hem kafama, saçıma hem de alkolle sulandırıp kullanabilirim..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Limon yağı sürdüm ki çok kaçırmışım :) .. Kardeşi tuttu kokusu.. Mecitefendi Portakal yağı hedefimde bu arada. bilgisi olan arkadaşları bekleriz denemişlerse.. Kardeşim Creed Aventus sıktı. Ben de beraber çıkacağımız için aynı seçimi yaptım tişörtü değiştirip :)

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
By The Fireplace..

Müthiş bir kestane kokusu. Angel in abartı şekerliliğinden uzak, oldukça keyifli ve farklı. Yarıya yakın kullandım. Yakında elden çıkarabilirim.

upload_2018-3-26_8-57-30.png

Kosovic

TürkParfüm Üyesi
By The Fireplace..

Müthiş bir kestane kokusu. Angel in abartı şekerliliğinden uzak, oldukça keyifli ve farklı. Yarıya yakın kullandım. Yakında elden çıkarabilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 1335
Şu sıralar baya masraf yaptım parfümlere. Elinizden çıkarttığınızda bütçem olsa kaçırmazdım. Baya güzele benziyor notalarına baktım. Güle güle kullanın.

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Şu sıralar baya masraf yaptım parfümlere. Elinizden çıkarttığınızda bütçem olsa kaçırmazdım. Baya güzele benziyor notalarına baktım. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim, çok farklı notalara sahip özel bir koku. Yarısına yakın geldim şişenin. Yeni kokulara bütçe açabilmek için düşüneceğim. İlginiz için teşekkürler.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Gold
Bu kokunun gerçekten hiç şakası yok,yayılımı,aurası müthiş.
Ölen yaralanan var mı etrafda Erdem hocam koku çok sıkmaktan bu parfümü? :) .. Sıksık Erdem hocam :) .. Bu parfümü pek kullanan görmüyorum. Hacıyağları kullananlarda tercih etmiyor galiba, galiba köşeli yanları var.. Bir ara dekant edinecem bu parfümden. Rusya lideri Viladimir Putin'in de parfümlerindenmiş..