Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gucci Envy for men.. Mest olduk evce :).. Zencefil, zencefil...

Prothera

TürkParfüm Üyesi
Gece için Gallivant Istanbul. Sıcak, aromatik, tozlu, modası geçmemiş ama uzun zamandır giyilmemiş bir elbise mi desem kış günleri içinizi ısıtacak ezgotik bir chai harmanı mı? Tuhaftır bu iki zıt hissiyatı aynı anda yaşatabiliyor

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Alexandria II.. Pek sevemedim daha doğrusu ilk denememde sıvı sentetik hacı misi gibi :) :D .. Denemelere devam inşallah :)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Akşam için Aventus (13Z) inanılmaz şekilde denediğim 17 ve 18 batchlerle ilgisi olmayan açılışında elma ve ananasın bir anlık patlaması sonrasında hemen bu açılışın kısa sürüp üzüm ve miskin yoğun şekilde hissedildiği, huş ağacının yoğun ve karanlık olarak kullanıldığı bir batch olarak dikkatimi çekti. Meşeyosunu da kendini derinlerden hissettirmekte ve kokuya derinlik vermekte. Tatlılık neredeyse yok denecek kadar az. Ambergis ve misk kokuya bir maskülenlik katmış durumda oldukça güzel ve değerli bir batch ortaya çıkarmış :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Fm Promise.. Sevdim bu parfümü.. Deniyorum bakalım :).. Teşekkürler Kürşat kardeşim :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Frederic Malle Promise :) .. O kısmen keskinlik ud kaynaklı da olabilir..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw ... Güçlü mü güçlü :) .. Ama hani daha güçlü olsa iyi olurdu. Burnuma kokusu geliyor, etraf eh hissedebiliyor...

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
4 ml fazla Fm Promise dekant akmış:eek::eek:.. @azzura hocam evet o keskinlik hoşuma gitmeyen tarzda bir keskinlik, sentetik gibi. Evet iso e super olabilir:D:)