Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Memo african leather...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mehmet hocam selamlar. Evet ben de bugün kullandım. Deri, Civet karışık bir şey bekliyordum hayvansı ama öyle değil pek. Ferwh çiçeksilik şaşırttı beni. İsimi Afrika Deri ve şişedeki kaplan falan hayvanlar ne bileyim çok hayvansal bekliyordum :)

Tatlılık var ve..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Mfk Universalis Forte.. Çiçeksi sucul.. Sentetiklik yok gibi :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Aventus for men. Çoğu parfümümünden bu güzel diyen var, diyenler var :) .. Güzel batch arayın ama.. Çok tuttuğundan çok sulandırabiliyorlar

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Virgin Island Water (VİW) for women and men.. Mest oldum gene.. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Neroli Portofino.. Bir S - 1A-33 değil belki ama güzel gene..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Versace Dylan Blue. El mahkûm

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Hocam hediye falan geldi ondan mı el mecbur diye düşündüm :) .. Veya almış oldun galiba bir defa. Bu parfümü bir kere daha deneyecem. Bayan versiyonu hoşuma gitti ama erkek versiyonu doğal değil bence.. Gerçi kimi sentetik ürünler de güzel olabiliyor ve zevk meselesi :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Gün geçmesinki Tiziana Terenzi yeni bir parfümünü duymayalım, duyuyoruz Maşallah :) .. Tüm parfümlerin klonunu da yapacak galiba Terenzi'ler :) .. Benim takipte geri kaldığım bir marka şu an..

Prothera

TürkParfüm Üyesi
Versace Dylan Blue. El mahkûm

Hocam hediye falan geldi ondan mı el mecbur diye düşündüm :) .. Veya almış oldun galiba bir defa. Bu parfümü bir kere daha deneyecem. Bayan versiyonu hoşuma gitti ama erkek versiyonu doğal değil bence.. Gerçi kimi sentetik ürünler de güzel olabiliyor ve zevk meselesi :) ..
Baykal Hocam memlekete tatile geldim. Yanımda da fazla parfüm getirmedim. Birkaç tane yüksek ml fiyatlı olan var onları bolca kullanmaya kıyamıyorum. Dylan Blue yazın kahrını çekiyor bu durumda :)