Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Brut madalyonlu fırsat buldukça kullanıyorum genelde evdeyken ..

Dün gece Tom Ford tobacco Vanille sıktım anneme koku geldi ve kızdı :D ..
Tom ford Neroli Portofino bugün :) ..

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
1536302913186.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw .. Sakinleştiriyor ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gucci Oud intense.. Sevemedim fazla. Ysl M7 oud Vintage gibi.. Odunsuluk kuru ve Ud değil gibi..

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Daha önce denediğimde maalesef bana biraz basit gelmişti. Böyle givenchy / versace tarzı designerları andırıyor. Kabul ediyorum onlardan çok daha kaliteli. Ki MFK 'dan çok keyif alan biriyim. Ama MFK 'nın bu parfümü, genel beğeniye oynadığı bir durum olmuş.

Ben MFK'yı öznelliğinden dolayı çok seviyorum. O yüzden ilk izlenimimi göz önüne alarak (denediğimde de böyle düşünmüştüm.) benim için bir MFK(!) parfümü olmamış. Yoksa kokunun güzelliğinde bir sıkıntı yok. Nasıl zamanında Hagi veya Alex sahaya çıktığında ondan fazlasını beklersiniz ya, benim de MFK beklentime göre kısmen hayal kırıklığı.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Brut Madalyonlu + bir daha Brut Madalyonlu :) .. Tuscan Leather sıkacaktım bu doğallığın üstüne yakıştıramadım ve hava sıcak diye de..

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Erkekliğimden utandırdılar ofiste.. Kokuya lafım asla yok, ama muhtemelen ylang-ylang - mandalina - sandalağacı ve kısmen portakal çiçeğinin birleşimi şişe renginin hakkını verecek hale getirmiş.

Bana göre bir bayan için oldukça klas, ama old school, şipre ve fujer kokuları kullanıp seven adam bunu da kullanıyorsa hobi yelpazesi bayağı geniş demektir.

1536733664704.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Erkekliğimden utandırdılar ofiste.. Kokuya lafım asla yok, ama muhtemelen ylang-ylang - mandalina - sandalağacı ve kısmen portakal çiçeğinin birleşimi şişe renginin hakkını verecek hale getirmiş.

Bana göre bir bayan için oldukça klas, ama old school, şipre ve fujer kokuları kullanıp seven adam bunu da kullanıyorsa hobi yelpazesi bayağı geniş demektir.

Ekli dosyayı görüntüle 2058
Ben ben :) .. Mfk Universalis Forte kadar feminen değil çiçekler. Çok güzel bence