Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arabayla köye gidecektik ve Ajmal Musk Gazalle Limited Edition sıkmaktan vazgeçtim arabada beni manen linç ederler diye :D ...

Kardeşim Armaf Tres Nuit sıktı. Arko Cool tercih ederim. İsteyene dekant satışım var bu parfümden..

Anneme Ysl Kouros Vintage sıktık. Son vintageler o kadar güçlü değil. Ben de 1987 var o tam antika zaten Maşallah :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ha Creed Viw ile yazı bayağı geçirdim bu hızla kışın da kullanacağım gibi ve klon arayışım devam :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şimdiye kadar bayram boyunca Creed Viw ve Tom Ford Neroli Portofino kullandım. Bu akşam sonrası Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie sıkacağım..

selective_freeshop

TürkParfüm Üyesi
bond amber kullandım yıktı geçti :cool:

Ekli dosyalar

• 20180215_185631 2.jpg
    20180215_185631 2.jpg
    74.1 KB · Görüntüleme: 457

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Cred Viw ve Lime(Misket Limonu) kullandım... Lime ayrı bir dünya o canlılık beni benden alıyor ve meyvelik ..

Az önce Brut Madalyonlu Reserve Special kullandım .. Brut vazgeçilmezlerimden Old Spice ile beraber :D ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Mükemmel bir Amouage Interlude Man resimi çektim .. Sanatsal bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum :D .. Yakında paylaaşcağım inşallah, takipte kalın ..

Eve Amouage Interlude Man sıktım ve sıcakta etraf rahatsız olmadı o kadar belki sıcaktan hemen uçtuğundandır :D .. Kışın bu tarz parfümler daha performanslı oluyor ..

Tom Ford Neroli Portofino ile layer yaptık ilerleyen saatlerde ..

Dün gece Tom Ford Tobacco Vanille sıktım klimada ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Jesus Halloowen.. Armani Code ile benzerliği var ama Armani Code tercihim olur..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage interlude Man for men sıktım gece yatmadan önce. Rüyamda askerdim ve önemli bir görev vardı :D .. Bilmiyorum Amouage Interlude Man yüzünden mi :p:cool::D .. Gerçi başka zaman da asker olduğum oluyor ... Bizim köyde nöbette uyuyan falan bir adam varmış ve rüyasında asker oluyor ve nöbet tutuyor :D .. Ben askerliği seviyorum gerçi ondan da görüyorum bence :D ..

Bugün taptaze meyveli Lime(Misket limonu) sıkacağım inşallah :) ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Akşam klimada Costume National Homme B Batch sıktım ve çok memnunum. Sılaj bence Sandal odunu gibi pahalı bir nota için çok iyi. Sandal odunu referans parfümlerinden biri ve başlardan belki Chanel Egoiste for men 'dir, mükemmeldir, lezzetlidir. A batchde KAranfil baharatı daha keskindi aslında bu da ayrı güzel olmuş. Sabah kalktığımda hala kokuyordu. Belki etraf uzaktan algılayamayabilir. bir daha alır mıyım, evet :cool:;):) ..

Bugün Limon kolonyası gibi kokuyorsun dedirten Tom Ford Nereoli Portofino kullandım .. Lime'mı da özledim(Misket Limonu) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, şehitlerimize rahmet, şükran.. Birazdan kutlama konusu açılır inşallah

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men.. Mükemmel :)