Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ambre Loup :) . Erkan Ağa'mın sevdiği amber parfümlerinden. Tauer LCDD il benzerlikler var, Tauer ilham almış olabilir. Yumuşak, baharatlı amber ama Tauer LCDD daha az baharatlı. :) .

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
1571809903154.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün farklı parfüm denemek istemedim. Xerjoff Lira for women kullandım :) . Akşam ise Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie. Bu arada çok güzel kremsi vetiver bir parfüm keşfettim Yılkan hoca Yılmaz beye teşekkürler , yarın yazarım inşallah :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Paco Rabanne Pour Homme - Paco Rabanne + Cisco Pour Homme - Elite Parfums - for men (Uniseks Cisco, Tatlı meşeyosunu, yumuşak)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bir medresenin satış ofisinden aldığım,ud beyazEkli dosyayı görüntüle 2858
OO Kureyşi, sanırım doğal, belli başlı bir marka diyee biliyorum. Bu arada Xiaomi Mi 9T Pro'dan memnun musun? Been alacağım ama Türkiyee garantili almayabilirim, bakalım. Bayağı bir amiral geemilerden üst sınıf, maşallah. Güle güle kullan :) kardeşim. Hocam eksi, artı yönlerini yazarsan sevinirim. Teknoloji ayrı konusu da açılabilir forumda :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Evde o kadar çok dekant varki ama ben gene sabitlendiğim parfümlere yöneldim ama yarın yeni parfümlerimden deneyip foruma yazacağım artık gene inşallah :D . Bugün Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie :) . Benzetmesi Muscent MTW oalrak yapmış ama gene de farklar var ama geen de başarılı bir benzetme olmuş. Tabi Orjinal başka genelde olduğu gibi :D ama gene de Muscent alınabilir ek olarak, başarılı buldum gene de.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women. Akşam yeni bir parfüm daha deneyeyim inşallah :D :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Akşam Zanzibar Xerjoff kullandım. Tende ve kıyafette farklı. Tenimde hemen başlar harici hayvansallık rahatsız etmedi hatta yok gibiydi ama kıyafette çoğu kişinin dayanamayacağı bir hayvansallık var 6-7 saate kadar :D . Xerjoff Ceylon gibi ''Niş ekşimiş ter kokusu'' gibi :D . Osmanthus ise harika fikir olmuş ud yanında. Ud ve Turunçgil parfümü denemek isterdim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Christian Dior Eau Sauvage Parfum Vintage kullandı. O keskinlik, O meşeyosunu, O mür harika. Ben de kullanacağım inşallah :)