Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Amouage Jubilation XXV sıkmıştı, mest oldum.

Yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlar :)

Ysl Kouros Vintage sıkmayı düşünüyorum :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yeni Yıla YSL Kouros Vintage ile girmiştim. İlk gününde ise Xerjoff Lira for women :) . Klonu çok çıkan bir parfüm oldu :)

abdullahkan

Üye
TürkParfüm Üyesi
IMG_20191231_143125.jpg
IMG_20191231_143011.jpg
Fidelis , sandal ve armutlu bir kokuyu karıştırdım.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Chanel Egoiste for men Vintage. İnanılmaz harika bir Sandalodunu kokusu. Bu Vintage'de Tarçın daha az ve Sandal bayağı ön planda. Harika tatlı bir koku. Vanilya var ama çoğunluk Sandalodunu. Sandalodunu Vanilya kokusunun daha efendisi mi desem, daha soğuk tatlı hali. Harika bir şey yahu . Evet evet vintage minyatür şişe de resimini paylaşacağım inşallah :D .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histories de Parfums (Hdp) Fidelis. Krallara yakışır parfüm Elhamdulillah ?? ? ? ? :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histories de Parfums (HdP) Fidelis. Devam.

Bugün de yeni bir parfüm deneyeceğim inşallah :) . ? ? ? ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille. Güneşli bir Adana havasından selamlar arkadaşlar. 5 Ocak Adana düşman işgalinden kurtuluşu ve Tüm Türkiye, Türklerin kurtuluşu kutlu olsun, inşallah kötü yıllar olmaz..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sandalodunu kullandım. Harika lezzetli :) . Ambre Narguile de de Sandal odunu var sanırım. Dekantı gelecek inşallah @Mehmet kardeşim, hocam sağolsun :D .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Clive Christian Clive X . Sandal odunu var bu parfümde . İlk başı sıcak baharatlı ama hemen yumuşuyor. Vertus Monarch Yüzde 90 benziyor diyorlar buna.. Konusunu yazarız inşallah, 5 ml dekant almıştım 3 ml daha duruyor, resim de yükleriz :) .. Yumuşak sütlümsü, Sandal odunlu koku ve Old Spice a benzeerlikler var daha önce de dediğim gibi :)