Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Cihan hocam nasıl bir parfüm.. @ustad hocamda da görmüştüm.. Şişesi kaliteli ASAQ yağ formlu esanslara benziyor.. Sanırım alkollü spreyli ama şişe esans şişelerine benzetilince hacıyağ tarzı koyu bir parfüm havası var.. Sıvı rengide hayli koyu..
Hocam nasamotto black afganoyu denediysen eğer ben bire bir aynisi diye deneyimledim. Notalarını kontrol ettim farklı içerikler var ama azımsanmayacak benzer notalarda var. Fakat farklı içeriklere rağmen tamamiyle afgano. Bide kalıcılık ve farkedilirlik üst derecede. Sabah kullandığım koku akşamı bayağı farkedilir bir şekilde gördü. Karanlık koku severlerin denemesini tavsiye ederim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hocam nasamotto black afganoyu denediysen eğer ben bire bir aynisi diye deneyimledim. Notalarını kontrol ettim farklı içerikler var ama azımsanmayacak benzer notalarda var. Fakat farklı içeriklere rağmen tamamiyle afgano. Bide kalıcılık ve farkedilirlik üst derecede. Sabah kullandığım koku akşamı bayağı farkedilir bir şekilde gördü. Karanlık koku severlerin denemesini tavsiye ederim.

Teşekkürler.. Evet patentten dolayı içerik yanlış açıklanıyor.. Bu olay çok olan bir olay ve Fragrantica.com'da da bu olaydan etkileniyor.. Bu konuda konu başlığı vardı : Parfümlerde Var Olduğunu Düşündüğünüz Fakat Resmi Olarak Açıklanmayan notalar

100 ml'lik şişede hem de Black Afgano'dan kuvvetli. .LuckyScent'de 210 dolar 100 ml'liği.. Fortis - Les Liquides Imaginaires - for women and men. Spliti yapılabilir aslında ve güzel olur bence..

Teşekkürler.. Evet patentten dolayı içerik yanlış açıklanıyor.. Bu olay çok olan bir olay ve Fragrantica.com'da da bu olaydan etkileniyor.. Bu konuda konu başlığı vardı : Parfümlerde Var Olduğunu Düşündüğünüz Fakat Resmi Olarak Açıklanmayan notalar

100 ml'lik şişede hem de Black Afgano'dan kuvvetli. .LuckyScent'de 210 dolar 100 ml'liği.. Fortis - Les Liquides Imaginaires - for women and men. Spliti yapılabilir aslında ve güzel olur bence..
Bencede girilebilir çok kalıcı ve farkedilirlik yüksek. Kaliteli karanlık bi koku.

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
Dayanamadim sag bilegime Hermes 2008 batch....
854270400ce3f727e25f9ab51f1fe426.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
ausliebezumduft.de sitesinde 168 euro gözüküyor. Daha uyguna geliyor

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
ausliebezumduft.de sitesinde 168 euro gözüküyor. Daha uyguna geliyor
Aynen zaten luckyscent.com genelde daha pahalı oluyor galiba ama sahte parfüm olaylarını düşününce dikkat etmek lazım. Dediğiniz ışte fiyat euro ama gene az bir şey ucuza geliyor olabilir. Siteyi bir inceleyelim, teşekkürler Sefayir hocam :).. Almanya'da sahte parfüm, bilindik bu sitelerden zor, imkansız olabilir.. Almanya'da evsiz yok galiba, çok milliyetçiler.. Kimi açılardan daha müslümanm mumin, dürüst bu Almanlar..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille...

Ajmal Mukhallat Al Shams 'de kullandım.. Ursa'nın daha iyisi bence.. Daha yalın yıllanmış belki 6-12 yıllık ud kokusu var.. Biliyorsunuz ben genç ud severim genelde.. Daha nemli ıslak, kesin olmayan reçineli tahta kokulu ud severim.. Bu parfüm de o hissiyatı kısmen veriyor..

Diğer parfüm Paul Emilien - L’ombre Des Hommes for women and men.. Tatlımsı bir parfüm.. İçerisinde bal olduğunu düşünüyorum.. Detaylı yazacağım inşallah :).. Deri var denmiş, eri parfümü pek değil, öyle hayvansı değil yani...... Fidelis tarzı demiştim ona da çok benzemiyor..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ben izmit seyahatim sebebiyle aoud musk siktim

Evet duro ya çok benziyor ama duro oturunca efendi bir hal alıp çok klas kokuyor

Bu montale ler girişi bire bir yapıp sonra açık parfümler gibi kokuyor. Neredeyse fiks aynı gidiyor koku hep böyle sanki niş bargello stayla

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 579
Ambre Russe ile veli toplantısı katılımı
Olumlu iz bırakan, genel beğenisi yüksek diye düşündüm, maşallah çocukların hocaları ile karşılaşmaya giderken.. Ee çocuklar da önemli ve öğretmenlere iyi izlenim, çocuklar üzerinde de olumlu bakışa sebebiyet verebilir.. Gene de parfümü bilmiyorum, ne düşündün diye Bülent :)..

Bu arada eskiden dayak vardı şimdi kalktı tam galiba.. Ceza ne veriyorlar bilmiyorum.. Eskiden büyük suçlara elin parmak uçları birleştirilip oraya cetvel ile vurulurdu ve kenarıyla. Ben bir defa mi ne o cezayı gördüm galiba kendimde.. Gereksiz, psikopatça bir cezaydı bence..

Son düzenleme: