Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Eren

TürkParfüm Üyesi
ormonde-jayne-ormonde-man-50ml.jpg

Ormande Jayne Ormande Mane

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ajmal Musk Gazalle ( Ajmal Geyik Miski)..

''Lan ne bu gene ağır koku mu sürdün lan'' anneme dedirten koku :D.. İlerlerde dizginlendi bari :D..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ajmal Musk Gazalle ( Ajmal Geyik Miski)..

''Lan ne bu gene ağır koku mu sürdün lan'' anneme dedirten koku :D.. İlerlede dizginlendi bari :D..

Bir gün videosunu çekmeyi düşünüyorum, sizde görün tepkiyi, annemi :D..

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
Nishane fan your flames spor sonrasi...rom, tutun, hindistan cevizi ve sedir agaci ha bide meseyosunu cok belli ediyor kendini.. acilisi cok keskin belli bir sure gecmesi gerekiyor herkes begenmeyebilir ozellikle ickiye alerjisi olan biri icin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Pascal Morabito or black Vintage. Bülent abiye teşekkürler :).

Güncel olanla koku karakteristiği açısından büyük farklar yok ancak materyal kalite farklılığı göze çarpıyor. Vintage daha kaliteli ama güncelde de işi berbat etmeden kotarmışlar.

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Creed Viking i deneyelim dedik.

Hoş koku beğendim de ama beklentilerimi creed olması sebebiyle kesinlikle karşılamadı. Designer bir parfüm e benziyor.

Gerçi creed i anlayabilmek için, ona fazla vakit ayırmak gerekir. Ama yine de benim gözümde bir aventus,git,viw,royal oud, millesime imperial, original vetiver hatta güncel tabarome değil.

Edit: Bugün tam anlamıyla ilk kullanımım, performansı beklediğimin üzerinde çıktı. Koku sürekli burnuma geliyor. Henüz 1.5 saat i biraz geçti ama yine de iyi. Olumlu düşünmeye başladım. Creed bu demiştim, denemeye devam.

Son düzenleme:

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
Dior homme intense 2013. dhi'yi dhi yapan 2010 ve öncesine en çok benzeyen versiyon bu sanırım.. dengeli iris kullanımı ve kakao hakimiyetiyle designerlerin efsanelerinden..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ajmal Mukhallat Shams ne kokuymuş arkadaş fiyatına göre ve ud parfümğü yani. Ud aslında bol bir ağaç ama talebi çok ve ud genelde pahalı bir koku notası.. 48 saat oldu hala kokuyor.. 1-yarım metreden hissediliyor. Basbas bağırmıyor ama net algılıyorsunuz.. Bir de bunun kuvvetli modeli varmış Ajmal'da.. Onun ismini bulayım yazarım umarım..

Dün Ajmal Musk Gazalle sıkmıştım, annem hala kokuyor dedi ki bir bilye ağızı sürmüştüm kıyafete..

Bugün Zara'dan parfümler deendim. Konusuna yazacağım inşallah.. Zara Rich Leather sıktım bugün Ajmal üstüne ve koku çok güçlü değil gibi.. Zara'nın kronik sorunu kimi parfümü ya çok sentetik ya güzel ama zayıf.. Parfümün sılaj gücü, ömürü satış başarısında bence çok önemli.. Amouage Interlude Man parfümünü kimi kokusunu çok sevmese de sılaj ve ömürü için kullanıyor bence, alıyor parfümü.. Tom ford'un başarısında da bu olay var bence. Yani dünyanın en güzel kokusu olsun sılaj ve ömür yeterli değilse neden alınsın ki alınsa da evde kenarda durur, elimin üstüne sıkıp öyle kullanırım ki bu da parfüm satış başarısı için iyi olmaz bence..

Zara Rich Laather portakallı Aventus gibi ama ondaki ziftağacı karanlığı yok.. Daha çok portakallı Afnan Supremacy Silver gibi :).. Zayıf dediğim gibi..

Son düzenleme: