Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

PinotNoir

TürkParfüm Üyesi
Thierry Mugler Pure Wood

Klasik Mugler omurgasına odunsu notaların yedirildiği, fiyatına göre başarılı sayılabilecek tatlı-odunsu bir kışlık. Memoirs of a Trespasser ve Olympic Orchids Woodcut'ı anıştırdığı için olsa gerek burnum biraz dumansılık aramadı değil.

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Bugün yeni gelen Xerjoff Naxos. Pure Havane evet benziyor kesinlikle ama Naxos farklı birşey.Performans, kalite hepsi bu kokuda kışın garanti kokusu bence Xerjoff Naxos. Bu tarz kokuları çok sevmem ama buna hayır diyemedim

Ekli dosyalar

• BCC7B0B8-87C5-4230-A779-2FF8BB158A59.jpeg
    BCC7B0B8-87C5-4230-A779-2FF8BB158A59.jpeg
    750.3 KB · Görüntüleme: 548

PinotNoir

TürkParfüm Üyesi
Imaginary Authors - A City On Fire

Tutuşturulduktan sonra söndürülmüş odun kokusu. Aklıma ilk olarak Interlude geldi. Bu dumanlı-yanık odunsu iskeletin henüz yakılmamış, dumanlı haline vanilya ekleyince Memoirs Of A Trespasser, çilek ekleyince Cape Heartache oluyor. Benzerlikler olsa da hepsi güzel işler. Markanın denediğim kokuları içerisinde günlük kullanıma en uygun çalışmaları; Memoirs Of A Trespasser ve Cape Heartache diyebilirim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille :)..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Mancera Kumkat Wood şişede az kalınca yedekleme kararı aldım. Odunsu notaları sevenler için çok hoş koku. Ormonde Jayne kokularına benzer de bir hava var.
(Maç Real Madrid-Sevilla:) )

Ekli dosyalar

• resized_Mancera Kumkat Wood image (3).jpg
    resized_Mancera Kumkat Wood image (3).jpg
    254.7 KB · Görüntüleme: 545

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi

Ekrem hocam tabi zevkler değişir ama benim sevdiğim bi odunsu çalışma diyebilirim. Bana hiç söylediğün gibi hissettirmedi. Genel beğeni olarak ben ofisde kullandığımda sorulan ve güzelmiş diye yorumlana bir koku.
Yinede bana sorarsan genelin beğenisini yemişim ben zevkime bakarım derim geçerim:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Ekrem hocam tabi zevkler değişir ama benim sevdiğim bi odunsu çalışma diyebilirim. Bana hiç söylediğün gibi hissettirmedi. Genel beğeni olarak ben ofisde kullandığımda sorulan ve güzelmiş diye yorumlana bir koku.
Yinede bana sorarsan genelin beğenisini yemişim ben zevkime bakarım derim geçerim:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum için çok teşekkürler Cüneyt Hocam. Yeterince şans vermedim galiba wonderwooda. ben de biraz uzun süreli kullanayım işe giderken falan