Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Musk - Lorenzo Villoresi - for women and men/kadın ve erkek için - 2005

Çok hoş gül parfümü..
Tüm notalar gülün karakterinde..

Sılaj vintagede az ama unutmayalım bu doğal gül parfümü ve doğal gül yağı 50-80 tl lerde ml fiyatı Isparta gülü.. Vanilya yağını toptan 5-9 tl lere aldıkları düşünülürse belki daha düşük, anlaşılıyor gül yağının kıymeti ve dparasal değeri de.. Parfüm koku 8 ssaat ve fazla belki buruna geliyor kokusu gül gül kokuyor :).. Misk de hissediliyor tatlılığı ki misk ağacı bitkisi kullanılmış olabilir o da çok doğal. Sentetik de olsa güzel kullanılmış eğer öyleyse.. Güncel versiyonu merak ettim..

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
bugün cyphre palatin günü. her kullandığımda farklı bir yönünü keşfettiriyor, adeta canı, karakteri var ve ona sadece size izin verdiği ölçüde yaklaşabiliyorsunuz. Bertrand Duchaufour un yerinde olsam hem çok gururlu, hem de içten içe daha iyi bi işe imza atamayacağımı bilmemin hüznünü yaşardım.

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Miller Harris Tuberosa..

Kokuyu ilk sıkıyorsun müthiş bir musc ravageur açılışı mevcut. Of abi dedim hele şükür musc a benzeyen harika bir parfüm buldum..

1-2 dakika bu güzellik devam etti. Ardından hafif pudramsı tatlılık, yoğun çiçek ve sümbülteber in baskısı bir anda dominantlaştı.

Koku inanılmaz derecede feminen bir hale gelip, derinliği olmayan yoğun çiçeksi tek düze bir koku oldu.

Koku kötü mü? Hayır.. Ama sıktığıma pişman oldum mu, evet. Bir daha sıkar mıyım, asla. Bayanlara tavsiye eder miyim, evet.

Çiçek kokusu sıkacaksam favorim olan 1A-33 sıkar geçerim. Diğer alternatifim de Carnal ve Neroli portofino / forte.

PinotNoir

TürkParfüm Üyesi
bugün cyphre palatin günü. her kullandığımda farklı bir yönünü keşfettiriyor, adeta canı, karakteri var ve ona sadece size izin verdiği ölçüde yaklaşabiliyorsunuz. Bertrand Duchaufour un yerinde olsam hem çok gururlu, hem de içten içe daha iyi bi işe imza atamayacağımı bilmemin hüznünü yaşardım.

Bu kokudaki Castoreum kullanımına bayılıyorum.

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Performans mehmet hocam 2014 batch iyi demişlerdi bana ama performansı hayal kırıklığı oldu 2 saat sonra kayboldu elbiseden

Ben de şişeli 2014 batch var ve oldukça memnunum. Ama özellikle git ten beklentiniz bağırması ise, ki yeşil olup ta keskin olmayan yeşillerde bu zordur, yanlış bir tercih olmuş. Ama çok güzel parfümdür bana göre.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün GİT ile başladım günü. Yine hayal kırıklığı yaşadım. Neyse ki iyi yanı memlekete döndüm çok şükür:)
Hoş gelmişsin Azzura hocam. Oh maşallah gez bakalım :).

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Elmalı, yeşil ve vetiverli, varlığı yokluğu bir. Performans var ama bir şeye pek benzemiyor. Derin değil.

Beğenmedim.

upload_2017-12-21_15-29-26.png