Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ysl Kouros kullandım bugün..

4 fısfıs sıktığım gömlek hala yanından geçerken Vertus Ombre kokuyor, 2 gün oldu. Parformans olarak da Amouage Interlude Man örnek alınmış ama koku udlu koku demiştim, safrana benzer koku var ama açıklanan içerikte safran yok ki oluyor böyle şeyler :D..

Armani Myrrhe Imperial sıktığım triko kazağı giydim akşam ve 3 hafta mı ne oldu hala kokuyor yakın da olsa. Ben de parfüm sıkmayayım ahengini bozmayayım dedim :D.. Bugün parfüm açıklaması yapacağım yenilerden inşallah..

Annem ve kardeşim Givenchy Pi sıktı çok hoş gerçekten..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi

4 fısfıs sıktığım gömlek hala yanından geçerken Vertus Ombre kokuyor, 2 gün oldu. Parformans olarak da Amouage Interlude Man örnek alınmış ama koku udlu koku demiştim, safrana benzer koku var ama açıklanan içerikte safran yok ki oluyor böyle şeyler :D..

Armani Myrrhe Imperial sıktığım triko kazağı giydim akşam ve 3 hafta mı ne oldu hala kokuyor yakın da olsa. Ben de parfüm sıkmayayım ahengini bozmayayım dedim :D.. Bugün parfüm açıklaması yapacağım yenilerden inşallah..

Vertus ombre çok enteresan bir koku Baykal hocam:) bence kesinlikle tene veya elbiseye direkt sıkılmamalı atom bombası gibi ve koku gitmiyor da. Kokusunu ben gerçekten sevemedim. Çok rafine geldi bana ama kokusu sıktıktan sonra kolumu kesmek istedim hiç tarzım değildi:D

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
byredo bal d'afrique
klasik tozlu ve buruk vetiver severlerin pek hoşlanmayacağı bir parfüm.. Karanlık vetiver akımının aksine tatlımsı nüanslarla vetiverin birleştirilmesi oldukça ilginç bir kompozisyon olarak kılıyor bal d'afrique'yi.. yansıttığı dinamik hava ile melankoli beklentisinden uzak olarak kullanılması gerekiyor..

Son düzenleme:
o.24468.jpg

Meursault

TürkParfüm Üyesi

Bu fiyata bu kadar performanslı bir öd... Aklıma direk ilaç gibi kokan ödler geliyor ama:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bugün sartorial penhaligons ile birlikteyim.

Kremsi eski kafa kokulara hayranlık duyduğum ve daha önce bir kere elime sıktığımda çok mutlu olduğum için büyük umutlar ile denemeye karar verdim.

1,5 saattir koku üzerimde. Özellikle serinde test ettim ve ofiste durmamaya çalıştım.

Kokunun kalıcılığı gayet yerinde ancak silajı kesinlikle yüksek değil. Designer havasında bir parfüm.

Çok detaya girmeyeceğim, hayal kırıklığı oldu beklentim yüksek olduğu için. Brut'a benzetilmiş.. Evet anımsatıyor ama onun kadar da basit kokmuyor. Genel olarak 6 veya 7/10 edecek bir parfüm.

upload_2017-10-26_9-24-15.png

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Ambre Russe dekantım geldi. Boozy kokulara elveda. STH dışında başımı ağrıtmayan bir boozy bulamadım. Açılış güzel içki temasıyla başladı. Gayet temiz ve net. Amberi parfümün başından sonuna hissediyorsunuz. Ama orta notalardan son notalara geçişte amber zirve noktaya çıkıyor. Nasıl bir amber? Insanların hacı yağı diye nitelendireceği bir amber. Çok modern ve genel beğeniye uygun bir parfüm diyemeyeceğim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi