Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

05042010133254.jpg
Habit Rouge Guerlain 100ml kutu şişe vintage 05042010133254.jpg

Habit Rouge Guerlain

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille Geceye keyif verdi.. Sanırım ilk 10'daki listesi, yeri, kimileri için hem de hatırı sayılır oranda kişilerce kalkmayacak görünüyor..

Kışın daha bir güzel bu arada Christian Dior Dior Homme Intense.. Mis mis o da koktu, kardeşim sıkmış ve anneme de bugün sıktım ondan :)..

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Yanıma haftasonu turneden eve gittiğimde dönüşüm için 2013 üretimi Bond amber aldım Beşiktaş galibiyeti sonrasında arkadaşlara ödül olarak otel lobisinde sıktım sonra onlar odasına ben odama gittim.

Yanlarına şimdi geldim odaya girdiğimde oda tamamen Bond amber kokuyordu. Bir fıs bileğe sıkıldı sadece koku anladığım kadarıyla 2013 üretiminde burnu felç ediyor kendinizde deneyince başkasında deneyince performans canavarlığını görmüş oldum. Müthiş bir gül ve amber bileşimi yeni versiyonları bu koku değil olamaz bile:)

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Yanıma haftasonu turneden eve gittiğimde dönüşüm için 2013 üretimi Bond amber aldım Beşiktaş galibiyeti sonrasında arkadaşlara ödül olarak otel lobisinde sıktım sonra onlar odasına ben odama gittim.

Yanlarına şimdi geldim odaya girdiğimde oda tamamen Bond amber kokuyordu. Bir fıs bileğe sıkıldı sadece koku anladığım kadarıyla 2013 üretiminde burnu felç ediyor kendinizde deneyince başkasında deneyince performans canavarlığını görmüş oldum. Müthiş bir gül ve amber bileşimi yeni versiyonları bu koku değil olamaz bile:)
Bond amber alasım geldi:))