Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aksam için10 fis antaeus

Bitiyorum sabunsu kokulara essenza ya buna

Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Prada for men, What about that ? :D.. Peki Prada Amber Pour homme'dan ne haber türkçesi :) kısmen :).. Acqua di Parma (ADP) Essenza zaten Prada Amber'in turunçgillisi gibi.. Konusunu yazarım inşallah ben de.. Prada Amber çok iyi, benim parfüm şirketim olsa ben de klonunu yapardım :D..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff - Casamorati 1888 amberin en yoğun halde kullanıldığı parfümlerden biri. Karanfil ve sandal ağacı ile tatlandırılmaya çalışılmış. Kesinlikle ofis ve kapalı ortam kokusu değil. Soğuk akşamlarda dışarı gezmelerinde çok iyi performans alınabilir. Ancak kapalı ortamda özellikle ofis ortamında hem kendinize hem çevrenize rahatsızlık verebilir. Koku olarak oldukça güzel ama 2-3 parfüm kullanılacaksa kesinlikle önermem. 30 ml küçük şişelerden edinilip baya uzun süre kullanılabilir. (gece gezmelerinde kullanılmak kaydıyla)

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Bugün güzel havayı fırsat bilip uzun zamandır denemek isteyip deneyemedigim değerli Cüneyt hocam'ın bana gönderdiği Azzaro Chrome Pure kullandım :) Sıcak havalarda severek kullandığım ve başarılı bulduğum Chrome ile Chrome Pure arasındaki fark Pure'da ki yoğunluk ve bir parça odunsuluk.Pure'u 4 mevsim kullanılabilir bir parfüm olarak degerlendirebilirken, Chrome tamamen sucul,fresh bir koku olarak yaz için ideal.2 kokunun da performansları son derece tatminkar.Bu kokuyu bana deneme imkanı veren Cüneyt hocam'a çok teşekkür ediyorum :)

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bugün güzel havayı fırsat bilip uzun zamandır denemek isteyip deneyemedigim değerli Cüneyt hocam'ın bana gönderdiği Azzaro Chrome Pure kullandım :) Sıcak havalarda severek kullandığım ve başarılı bulduğum Chrome ile Chrome Pure arasındaki fark Pure'da ki yoğunluk ve bir parça odunsuluk.Pure'u 4 mevsim kullanılabilir bir parfüm olarak degerlendirebilirken, Chrome tamamen sucul,fresh bir koku olarak yaz için ideal.2 kokunun da performansları son derece tatminkar.Bu kokuyu bana deneme imkanı veren Cüneyt hocam'a çok teşekkür ediyorum :)

Ersin kardeşim benim beğenmiş olmana çok sevindim:)
Senin gibi kıymetli bir dost ile parfüm paylaşımında bulunmak benim için bi zevk:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Bugün memo african leather. Kullanması çok zor bir koku değil hatta Memolar içinde genel beğeniye en uygun görülen diyebilirim. Tende 1 saatten sonra daha güzel bir hava veriyor. Performans olarak memoların hepsi tatmin eder diye düşünüyorum
ED887661-7419-40C8-81D5-CA9F4BC0DA84.jpeg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Önce gül yağı süründüm sonra Old Spice EDT Alman Porselen şişe kullandım. Giydiğim gömleğe kaç hafta oldu 3-4 hafta falann Ajmal Mukhallat Shams sıkmıştım ve hala kokuyor, burnuma geliyor gömlekten.

Kardeşim Terre D Hermes sıkmıştı çok hoşuma gitmerdi kışın, bilemeyeceğim ama güzeldi gene de. Belki kokular karıştığından net alamadım ve az sıktığından da olabilir.. Terre güzeldir yoksa.. O da kıyafet değiştirip Christian Dior Dior Homme Intense sıktı, güzel koktu etraf çiçeksi çiçeksi ve tatlı..

Üzerimi kokluyorum ve Ajmal Mukhallat Shams'in o hayvansı, yağlı udu bu parfümü sıktırmak istiyor :)..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Güle güle kullan Erdembaba hocam :).. Hoşgelmişsin :).

Bu aradsa knize Ten'i sattımı diyenlere yok diyeyim 4-5 ml kadarını gönderdim.. Allah sattırmasın oldukça sevdiğim parfüm.. Ben de bir ara şişeli edineceğim inşallah :D.. @Mehmet hocam bende duruyor yani Knize Ten :D :D..