Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histoires de Parfums (Hdp) Fidelis :) ..

Evet o keskinliğimsilik ve vanilya ve tok tatlılık, Amouage interlude Man ile benzerlikler var. Eve gidince karşılaştıracağım inşallah ..

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Naomi Goodsir Cuir Velours denemesi.

Meyveli şurubumsu tatlılığı hiç benlik değil, boozysi çok tatlı geldi bana, derisi de beklediğimden çok az. Ana akımdan bir parfüm çağrışımı yaptı ama çıkaramadım. Kitlelere oynayabilecek yapısıyla çoğunluk sevecektir tahminim ama bana bir şey ifade etmediği kesin :).

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hdp Fidelis :D .. Yeni oyuncağım, mest ediyor mest .. Amouage Interlude Man evet benzerliği var ama daha karanlık ve tütsü bence tam oranında kullanılmış. Amouage Interlude Man seviyorum ama o Tütsü ilk başlarda bıktırıyor, bıktırabiliyor beni yanık dumansı tütsü, gerçi kışın da gene deneyeyim .. Tende 5-8 saat sürebiliyor Amoauge Interlude Man'deki yanık dumansı tütsü.

Son düzenleme:

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
1533623447828.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Armani Code ... Güzel parfüm .. Benzoin ilerlerde var gibi zeytin çiçeği kokusu yanında .. Sıcağımsı kokular var ferah koku zeytin çiçeği ..

Histoires de Parfums (Hdp) Fidelis .. Annem ilk kokladığında ne güzel koktu dedi ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hdp Fidelis kakao kokusuda var bu parfümde..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hdp Fidelis.. Gece yatarken iki fısfıs sıkmıştım..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İki gün önceki Hdp Fidelis üstüne Creed Viw.. Harika.. Hdp Fidelis başları sevilmeyebilir ama ilerileri harika bence :) ..