Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bal , balmumu yağı sürdüm. 10-12 çubuk. Aslında tam bulaşık 6-7 mil(çubuk) gibi sürdüm. Çok bas bas bağırmıyordu ama şu an bayağı kokuyorum bu sürüme, bakalım :).

Tom Ford Tobacco Vanille spreyden koklamıştım, gel sık diyor parfüm :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Old spice fanliyada hala kokuyordu Alman Edt spreyli. Parfüm sıkmadım yani akşam sonrası.

Bugün Tom Ford Tobacco Vanille.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Chanel Egoiste Vintage. Resim atacağım arkadaşlar inşallah. Çok az fıs sıktım, tam fıs yapmadım hala kokuyor tenimde. Sandal odunu lezzeti harika ve vanilya konmuş gibi, yumuşak tatlı harika maşallah :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
2014 Giorgio Beverly Hills Red kullandım dün bir ara ve yatarken. Meşeyosunu yanında deişik aromatik ve tatlı koku var..

Bugün Yeşil renkli Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men kullandım.. Meşeyosununa doyuyorum ve buruk kısmen paçuli, tatlılık harika.. @rasta82 hocamımda tanışıp aşık olduğu parfümlerden :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hdp Fidelis.. Annem parfümümü sevdi. Bu ne diye sordu, bende ağır mı diye sordum ve güzel mi diye sordum :) . 4-5 fıs kıyafet, bir fıs kulak arkasıydı. Sonuçta beğenmiş :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Givenchy Pi.. Designer niş(Niche).

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose D'Arabie :) . 6-7 Fısfıs beyaz gömlek, iki fıs da kulak arkası .. Kokudan gene mest oldum :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women .. Harika koku, Vanilya ve Kan portakalı, Mandalinamsı :) ..