Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Clive Christian - Rococo Immortelle: İlk sıktığım an yeşil baharatlı hafif plastiğimsi bir hissiyata sahip ölmezotu ile birlikte sert ve acı bir bergamotun etrafında şekillenen karanlık baharatlar ve odunsu notalar karşılıyor. Koku ilk 10 dakika böyle sert bir açılış ile ilerlerken sonrasında odunsu notalar papirüsten gelen tozlu kağıdımsı hissiyat ve çok hafif bir sandal ağacı ve tonka fasulyesi olduğunu düşündüğüm notalar ile derinlik kazanıyor. Sertliği bir anda maskulenlik alıyor ve bu maskulenlik sardunya ile birleşerek derinlerden gelen bir amber ile daha da müthiş bir hale bürünüyor. Koku dediğim gibi ölmez otu temalı bu yüzden soğuk günlerde sıcak ve baharatlı-odunsu yapısı ile beni oldukça etkiledi, benim için genel beğenisi yüksek oldu çevremden olumsuz bir dönüş yaşamadım ve bu koku ile bence gerekli mesajı da çevreme verdiğimi hissediyorum güçlü ve güvenilir erkek imajının içini dolduran bir parfüm. 9/10

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Armani Prive Rose d'Arabie (Rose de Arabie)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yanımdan biri Tom Ford Black Orchid ile geçti, geçtiği yer koktu aramızda 2 metre vardı :D... Özlemişim. Akşam sıkmayı düşünüyorum :) inşallah

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vertus Vanilla Oud u kardeş götürdü yoksa sıkacaktım :) ..

Amouage Interlude Man..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie 7-8 fısfıs.. Annem burnumun deliğini kırdın dedi ki güçlü olduğu için sevindim. İnşallah uzun sürer ömür ve sılaj.. Ud hemen başlıyor, gül de beraber.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Armani Code Ultimate

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi forumlar dilerim :) . Bu arada Armani Code Ultimate yerine Armani Code öneririm ama zevk meselesi tabiki :) . İyi parfümler, günler.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bir parfüme başlayınca bir süre devamlı kullanasım geliyor. Bugün de Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie.. İlerlerde yakından da olsa kokusu duyulabiliyor eh..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Old spice Original Edt.. Karanfil çiçeğini bana sevdiren parfüm ki zaten severim karanfili.. İlk zamanlar nedense net algılayamadım ama sıkalı bir saat oldu kokusu geliyor. Zaten trikoda günler sonra koku vardı. Yumuşaklık barındıran çok güzel parfüm.. Tabi ek sılaj isterdik :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Thierry Mugler Allien Essence Absolute Edp.. İnanılmaz bir şey.. Vanilya, Mandalina(Açıklanmamış) , Mür..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Günaydın. Bu sabah Joop Homme sıktım özlemişim. Fakat ilk açılışı hacı yağı gibi kokuyor açılınca bambaşka oluyor tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kapağından koklamaktan da zevk aldığım çok güzel iş :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime(Misket limonu) oh ferah ferah.. Creed Viw ile sevdim Misket limonu, tam tanıştım

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün parfümüm koksun istiyorum. Hdp Fidelis ile Bal kokusu arasında kaldım. Bal oldu şanslı koku :)