Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime(Misket limonu) -Creed Viw. Ferahlık

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime (Misket limonu) :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kazak hala Xerjoff Lira kokuyor. Givenchy pi tarzı daha yumuşak bir şey koku ama kan portakalı, mandalina kokuyor tabi Xerjoff Lira ama hani andırıyor demek istedim :) .

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women.. Hayat var bu parfümde..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sabah kokusu geliyordu Xerjoff Lira nın ama çok sılajlı değil..

Buğün Hdp Fidelis. Kral geri döndü :) :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Old spice edt spreyli kullandım ve bir ara bol fısfıs sıkıp deneyeyim tekrar..

Şu an Armani Prive Rose d'Arabie kullandım mest oldum. Evet udu Adp Oud'a benziyor ama Adp Oud daha çok deri bence ve geri kalan udu evet benzer buldum.

Anneme de sıktım Rose d'Arabie ve annem de sevdiği parfüm. Şu an ilk dakikalardan sonra mest oldum, uçuyorum parfüm sayesinde. Yoo içmedik, sıktım, kokudan mest oldum :) :p:D . Gül ve lezzetli ama köşeli gibi oud.. Güzel kokularla Cennet kokunu gördüm ve çok kez de belki kısmen de olsa :D .

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_0579.JPG

Beyaz giysiye Armani Prive Rose d'Arabie kullandım ve saydamlaştırılmış sıvısı var. Şimdilik leke bırakmadı. Akşam bakarız inşallah. Bu arada 7 fısfıs sıktım :) .. Gül parfümü için sılaj bence güzel ama Prive serisinden daha iyisi beklenir bence.. Bu arada şişe metalinde hafif sıyrıklar var, netten çöpten toplanıp sahte doldurma şişe değil :D.. Outlet, tester diye böyle satış yapanlar var bilginize ki bilen biliyor.. :)

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Sabah DHİ kullandım şimdi ise keyif için eve gelir gelmez Frederic Malle - Portrait of a Lady.. FM markası için üç vazgeçilmezimden birisi diğerleri de vetiver extraordinaire ve carnal flower.