Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Mehmet private label da fazla derin, 3 fıs üstü adamı komaya sokar valla, 1 şişe kaç senede biter Allah bilir. Olsun yinede güzel koku bu kış fazlasıyla birlikte olacağız inşallah.

Doğru söylüyorsun abi. Zaten o odunsu saman havası, private label daki sert paçuli ile ortak olunca çok farklı bir ambiyans veriyor. Çok sert parfümler sevmesem de (eski kafalar hariç.) en çok beğendiğim kokuların başında geliyor. Güzel günlerde kullan.

Ben de Almanya'dan sürpriz bir şeyler bulursam alacağım.

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
Doğru söylüyorsun abi. Zaten o odunsu saman havası, private label daki sert paçuli ile ortak olunca çok farklı bir ambiyans veriyor. Çok sert parfümler sevmesem de (eski kafalar hariç.) en çok beğendiğim kokuların başında geliyor. Güzel günlerde kullan.

Ben de Almanya'dan sürpriz bir şeyler bulursam alacağım.

Eyvallah Mehmet Hocam, dönüşte split var mı? veya ufak bir sipariş verme şansımız var mı?

Serdar73

Üye
TürkParfüm Üyesi
CDG Vettiveru, son demlerini yaşıyor.

Bir daha derin temalı olmayan, private label gibi kokular hariç vetiver falan istemiyorum.
Mehmet, Vettiveru yu ben hiç sevemedim. İnanılmaz düz bir koku , hiç bir albenisi yok ve vetiverle başlayıp hic bir değişiklik göstermeden vetiverle bitiyor. Çok uygun fiyatlı olmasi da bu sebepten sanırım.

Ben güne yine Guerlain İdeal Edp ile başladım

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
Vettiveru cok beklentiye girmeden arada bir kullanilabilecek bir parfüm bence.. uzun süre kullanimlarda ki sen birkac ayda 150 ml civarında kullanmışsin parfümun seni etkileyecek bir yanı kalmamis sanki.. tamamen bitmediyse biraz sakla bir miktar süre gecsin üzerinden ondan sonra kullan derim..

Son düzenleme:

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
Diyarbakır'da sicak havaya ragmen dior homme intense ile initio absolute Aphrodisiac'i birlikte kullaniyorum sonuna geldim sayilir dekantin.. kullandigim 5 mllik dekantin bana ogrettikleri: lezzetli bir vanilya ama eşsiz değil. performansi gayet guzel ve dior homme intense ile oldukca uyumlu..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
huncalife fandh çilolota kolonyası chocolate 27278_4.png

E&F Çikolata Kolonyası 400 ml
Huncalife Enjoyable and Fresh Chocalate Kolonya :).. Buram buram değil belki ama bence yazın bile işini yapıyor. Doğal mı değil mi bilmem tam ama güzel kokuyor. KEndinizden çok etrafın algıladığı kokulardan.. Kış performansını bekliyorum bakalım nasıl olacak :).. Mandalinası da var bende o da güzel. Çilekli falan çeşitleri var başka..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün Givenchy Pi Vintage olacaktı tıpkı akşam sonrası olduğu gibi ama buraya aynı parfümü yazmayayım mı ne diye sanırım, 2 fıs falan Back to Black ve Misk Ajmal Musk Gazalle sürdüm en koyusu :).. Sürerken dozajı kaçırdım annem odaya almadı :). Çok tehlikeli bu doğal hacı yağları. Dozaj kaçımında arabada rahatsızlık verir ve kapı pencere açtırır. Yahu ben seviyorrum açmamda bizim milletin kiminde hatta dünyada sanırım parfüm kültürü yok maalesef. Hep dediğimiz gibi limon kolonyasına ağır diyenler var.. Mis gibi Armani Code sevmeyen var ya ağır diye, yok artık.. Tamam parfümü sevmezsinde ağır daha ne olacak..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kokladıklarımı da yazayım :).. JPG Gaultier2 kokladım. Ne köşeli ne yuvarlak ortada bir sentetikligi belli ama çok da belli olmayan bir parfüm. Zamanında güzel anlar yaşadık :).. Uzun süredir kullanmıyorum, rengi koyulaştı şişede. iyice koyu kahverengi oldu. Bazen tekrar fısfıslatsam mı diye düşündüğüm oluyor..

Akşam sonrası Givenchy Pi Vintage mintage kullandım :).. Huzur veriyor.. işte neden kokulari, parfümleri seviiyoruz dedirten bir parfüm, belki 4 mevsim parfümü..