Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Dostum kaçtır yazıyosun merak uyandırdın bende ne diyosundenemem lazımmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hakim hocam genel beğeniye uygun bi koku değil bence :) denenip alınacak bi koku ben çok beğendim performans açısından farkedilirlik çok yok kol boyu yayılım var ama geri dönüş olmadı şu ana dek ancak kalıcılık çok çok iyi uzun süreli kullanmak gerekiyor bence kullandıkça kendine aşık eden bir koku:)

ustad

TürkParfüm Üyesi
IMG_2548.JPG

II by Maison Trudon

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dior Eau Savage Edp.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Canım çekti bak :D :).. Ben de var kardeşimle ortak kullanıyoruz. Bir şişe daha almakta fayda var eski batch'den. 2017 modeli çıktı ve çok kötü diyorlar ama bu modeli üretimden kalktı mı bilmiyorum ki kalkmış görünüyor..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille kullandım.. UDlu bir parfüm kullanacaktım ve Sarı trikomda eskiden TV kokunca gene TV kullanayım dedim :).. Çok güzel hem ciddi hem sevinçli parfüm :)..

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Canım çekti bak :D :).. Ben de var kardeşimle ortak kullanıyoruz. Bir şişe daha almakta fayda var eski batch'den. 2017 modeli çıktı ve çok kötü diyorlar aam bu modeli üretimden kalktı mı bilmiyorum ki kalkmış görünüyor..
Aynen galiba yenilerde hem şişe hem parfüm değişmiş. Ama piyasada hala eskilerden bulmak mümkün. Almak lazım:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
Eski üretimlerden Noir de noir kullandım bugün. sağ bilekte bois dolce di giorno sol bilekte hdp ambre 114. koku cümbüşünün içinde belki de en zayıf karakterli olan hdp'nin kokusunu alıyorum sıktığımdan beri.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Son düzenleme: