kokuoku

Administrator
Yönetici
17 Ağu 2017
38
77
18
#81
Forumda mesaj altında imzalarınız artık mobil'de de görülecek arkadaşlar.. Daha önce görülmüyordu sitenin mobil versiyonunda. Tapatalk ise maalesef kafasına buyruk bir sistem. Orda imzanızı siz yapıyorsunuz.

Bu arada imzalarınız daha önce forum dışındakilere görünmüyordu ama biz şu an bunu görünür yaptık arkadaşlar, hocalar bilgilerinize sunuyoruz. Bu konuda eleştiri, fikir, yorumları olanları her zaman olduğu gibi bekleriz hayırlısıyla inşallah :) ..

Tapatalk kendini kurnaz sanıyor maalesef. Mesela ordan yüklenen resimler bizim sunucuya kayıt olmuyor ve biz kaydediyoruz. Bu konuda onlara yazı yazacağım .. Tekel olunca maalesef böyle saçmalıklar, adilikler çok olabiliyor. Yo sorun değil siz yüklemelerinizi yapın biz şu an hallediyoruz efendiler, arkadaşlar, hocalar, beyler, hanımlar ..

İki temada başlık kısımı logo görünmüyor onu da halledeceğiz inşallah .. Gül teması çok yakıştı düşüncesindeyim.. Eğer mevsimine göre, Nar meyvesi, Çiçekler, Bitkiler, Dökülen yapraklar koyarsak da bu pempe gül teması başka seçenekte olmasını düşünüyoruz arkadaşlar, hocalar .. Siz seçebilirsiniz bunu alttan ..

Tapatalk'da ben en son konuyu göremiyorum mesajları yani ''Bugün hangi parfümü kullandım?'' konusunda arkadaşlar. Sizler görüyormuşsunuz, arkadaşlara sordum. Tapatalka çok yazdım ama sorunu çözemediler. Bu sorunu yaşayan başka arkadaş varsa bildirirse, yazarsa çok sevinirim, seviniriz lütfen :) ..

İyi forumlar, parfümler arkadaşlar :) ..
 
Beğeniler: Kosovic ve baykalbul

baykalbul

Administrator
Yönetici
8 Eyl 2017
2,047
4,325
113
#82
Denemek 1-2-3 :)
 

kokuoku

Administrator
Yönetici
17 Ağu 2017
38
77
18
#83
Denemek 1-2-3 ( Arkadaşlar son mesaja gitmiyorda konuda ona bakıyoruz, iyi forumlar :) ) ..
 

kokuoku

Administrator
Yönetici
17 Ağu 2017
38
77
18
#85
gül teması gözü yoruyor ve iceriği net göstermiyor daha sade gözü yormyan tema olabilir.
Screenshot_6.jpg

Evet dediğiniz tema bu idi.. Öncelikle yorumunuz için teşekkürler .. Yönetim ile konuştuk şu an sade yaptık bu kısımı ama şunu diyyim alttan değiştirme seçeneği var ve ekleyeceğiz farklı seçenekler gene. Evet okumak önemli, haklısınız .. Teşekkürler ilginiz için tekrar olursa geen bekleriz bir şey ..

Güzel yorumlarınızı, yazılarınızı bekleriz, hoşgelmişsiniz foruma ..

Arkadaşlar bu temayı seçeneklere ekleyeceğiz, oradan seçebilrsiniz umarım ..
 
Beğeniler: rax1 ve baykalbul

kokuoku

Administrator
Yönetici
17 Ağu 2017
38
77
18
#86
Arkadaşlar forum satış kısımında bir sorun oluşmuş, şu an yazabilirsiniz oraya hallettik. Xenforo pek çok özelliği var, hata yapabiliyoruz, anlayışınız gösterin lütfen :) . Bu sorunu bildiren arkadaşa, hocama çok teşekkür ederiz :) . Bize yazmaktan çekinmeyin tabiki. Yıllardır forumlarda iyi tanınan kişileriz :) Maşallah :) ..

Bu arada genel bir Xenforo forumları sorunu da şu an mobilde Google Chrome tarayıcısında çok yavaş yazılmaları. Bu sorunu siz forumdaşlar, hocalar, arkadaşlar için çözmek istedik, araştırdım ama maalesef çözümü şu an tarayıcıyı başka kullanmakmış. Eğer mobilden Tapatalk kullanmadan tarayıcı kullanıyor ve yavaş ise çözüm başka tarayıcı ile denemek şu an arkadaşlar. İyi forumlar, parfümler, kokular dileriz, iyi günler, geceler :) .
 
Beğeniler: azzura ve baykalbul

kokuoku

Administrator
Yönetici
17 Ağu 2017
38
77
18
#90
Renkler çok kötü hocam
Tyf bey hoşgelmişsiniz foruma ,selametler. Az bir girdiniz bunu yazdınız ve forumda görünmediniz, halbuki deneyimlerinizi, yazılarınızı beklerdik ve bekleriz lütfen. Forum renklerine gelince altta tema seçme seçeneği var, oradan size uygun seçeneği, uygun renkli temayı seçebilirsiniz.. Anlayışla karşılayınki herkesin zevki farklı oluyor ve herkese bu konuda hitap etmemiz mümkün olmayabiliyor. En uygununu ve en güzelini, hayırlısını seçmeye çalışıyoruz. Üstelik artı renklerle uğraşmak olabilir ama bu sefer de başka biri memnun kalmayabiliyor. Şu anki renkler Açık Trukuaz renklerinde, Turkuaz rengi ve çoğu kişi bu rengi çok sever. Gökyüzü ve suyu, denizi, okyanusu da temsil eder ve dinlendirici bir renk :) .. Bu konu veya başka konuda her zaman hayırlısıyla gene soru, görüşlerinizi bekleriz sizin de ve tüm üyelerin de. Özelden de yazabilirsiniz.. İyi, hayırlı forumlar, kokular, günler, selametle :) .
 

baykalbul

Administrator
Yönetici
8 Eyl 2017
2,047
4,325
113
#91
Renkler kötü mü?

Berbat ama admin bizi dinlemiyor!
Tyf bey hoşgelmişsiniz foruma ,selametler. Az bir girdiniz bunu yazdınız ve forumda görünmediniz, halbuki deneyimlerinizi, yazılarınızı beklerdik ve bekleriz lütfen. Forum renklerine gelince altta tema seçme seçeneği var, oradan size uygun seçeneği, uygun renkli temayı seçebilirsiniz.. Anlayışla karşılayınki herkesin zevki farklı oluyor ve herkese bu konuda hitap etmemiz mümkün olmayabiliyor. En uygununu ve en güzelini, hayırlısını seçmeye çalışıyoruz. Üstelik artı renklerle uğraşmak olabilir ama bu sefer de başka biri memnun kalmayabiliyor. Şu anki renkler Açık Trukuaz renklerinde, Turkuaz rengi ve eb nbu rengi çok severim. Gökyüzü ve suyu, denizi, okyanusu da temsil eder ve dinlendirici bir renk :) .. Bu konu veya başka konuda her zaman hayırlısıyla gene soru, görüşlerinizi bekleriz sizin de ve tüm üyelerin de. Özelden de yazabilirsiniz.. İyi, hayırlı forumlar, kokular, günler, selametle :) .
Mehmet hocam, reis ne dediyseniz yaparız da seçenek var reis altta. Şimdi bu renk çok güzel türk mavisi Turquaz, turquaz tonlarında. Seçenek var dediğim gibi altta kardeşim :) .

Renk benim içimi açıyor bu renk, çok hoş maşallah. İStediğin renk varsa özelden de konuşalım seçeneğe koyarız başkan :D:) .
 
Son düzenleme: